Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
POZİTİF SEYAHAT / Ynt: Gürcistan ziyareti
« Son İleti Gönderen: zargana Bugün, 02:22:01 ÖÖ »
Gürcistan' a giden yok mu ya :(
2
AIDS Haberleri / Ynt: HIV virüsü tarih oluyor!
« Son İleti Gönderen: SwagBoy Bugün, 01:39:52 ÖÖ »
Yokmu  crisprde gelişme yabancı kaynaklarda bilen bakabilen varsa
3
HIV + KÖŞE / Ynt: Açlık orucu
« Son İleti Gönderen: never_give_up Bugün, 12:18:18 ÖÖ »
ilaç içmesem bilmem ne gibi altı bomboş ve ölümcül riski olan bir virüsü böyle açlık orucu vs gibi şeylerle azaltacağını düşünmek çok saçma ve tehlikeli gerçekten.. onun orjinali aralıklı oruçtur sağlıklı olanı. o da normal yemek ve saat 6 dan ertesi güne kadar birşey yememek gibi ama normal saatlerde abnartmadan yemek gibi birşeydir. seninki çok yanlış
4
Test Sonuçları ve Genel Sorular / Ynt: Yeni tanı hakkında.
« Son İleti Gönderen: Kuruntuluinsan Dün, 10:06:45 ÖS »
Arkadaşlar Ankarada hastane önerisi olan?
5
HIV + KÖŞE / Ynt: Açlık orucu
« Son İleti Gönderen: ZEYTİN Dün, 09:31:23 ÖS »
Merhaba arkadaşım evet ben bunu denedim bunu denerken ilaca henüz başlamamıştım ölçtürdüm rna seviyem 33.000’de bunu yaptıktan sonra 20.000 seviyesindeydi ama açlığın mı bunu düşürdüğünü yoksa vücudumun mı bunu yaptığını bilemiyorum ama en azından bir yükseliş olmamıştı ve kendimi %90 Mentel olarak iyi hissetmiştim fizik olarakta yine %80 daha iyi hissediyordum çünkü çok fazla semptom yaşıyordum bunların en büyüğü ilaç içmediğim için virüs vücudumda sürekli çoğalma eğiliminde olduğu için savaş olduğu için inanılmaz derecede bir yorgunluğun vardı bu %85 oranında geçmişte dediğim gibi bu bireysel bir tecrübe herkezde aynı şey olmayabilir  arkadaşımın dediği gibi bu durum bağışıklık sistemine dramatik bir şekilde azaltır aslında işin fizyolojisi gereği bu normal yani bir şey yiyip içmediğin zaman uzun süre bağışıklık sistemin özellikle beyaz kan hücrelerin hatırı sayılır bir şekilde azalır yedi günün sonunda yemeye başladığında yepyeni 0 km bağışıklık sistemi beyaz kan hücrelerin yeniden yapılmaya ve eskisinden daha fazla olmaya başlar  cd4 lerim 300 den 340’a yükselmişti diye hatırlıyorum çok büyük bir yükseliş değil ama belki de 300 ile başladığım yedi günlük oruç macerasında hücrelerim 50’ye ya da yüze düşmüştü onu da bilmiyorum. Tavsiye vermek istemiyorum ama vermem gerekirse bu kadar uzun ağaçlıklara belki de gerek yok şunu yapabilirsin 16 saatlik açlığı deneyebilirsin Buda Apoptozis yani programlı hücre intihara yol aklarını aktive eder aynı şey aslında yedi günlük olan sadece süreci hızlandırır en güvenli olanı akşam beşten sonra hiçbir şey yememek 16 saat boyunca bunu hayatına bir aylığına koy bakalım bu şekilde yapabilirsin eğer bunu yapmak istemiyorum ben yedi günü denemek istiyorum dersen sadece su içeceksin ve bunun Bir sistemi var bunu araştırman lazım yedi gün sonrasında pat diye yemek yemeye başlamıyorsun salatalar meyva suları haşlanmış gıdalar ile başlıyorsun yani bütün hücrelerin yenilenirken onlara taze yepyeni doğal materyaller vermen gerekir ki yeniden yapılanma sürecinde vücudun sağlıklı bir şekilde yapılansın  dediğim gibi eğer bu sistemi illaki yapmak istiyorsan bence ilaç içebilirsin eğer aç karnına içilen biktawryi kullanıyorsan ilacı akşam saatine alırsın saatini bol su ile ilacı içersin ama hiçbir şey yiyip içmeden ilaç sen de farklı yan etkiler yapar mı mide bulantısı baş dönmesi gibi bilemiyorum ilacı bırakıp devam etmek istersen bu önemli bir karar olur bu karar senin çok detaylı bir şekilde araştırmanı öneririm
6
HIV + KÖŞE / Ynt: Açlık orucu
« Son İleti Gönderen: iss Dün, 09:00:45 ÖS »
Arkadaşlar merhaba uzun süredir araştırdığım bir konu olan açlık orucu hakkında konu açmak istedim. Güncel olarak zaten su diyeti v.s karşınıza çıkmaktadır. Bende açlığın şifa olduğunu savunanlardanim ve denemeyi düşünüyordum bugün eski konulardan @ZEYTİN yazisini gordum sanırım 7 günlük yapmış faydasını görmüş  ama sonra virüs yine çoğalmış  ben doktor degilim yapın deneyin demiyorum sadece saglik için denemeyi dusunuyorum çünkü birçok kronik hastalık sifa buluyormuş mesela bende 7 gün yapicam bu sürede ilaç kullanmasam çok büyük sorun olurmu onu araştırıyorum doktoruma sorsam vereceği cevap belli bilgisi yada ilgisi olan varsa tartisabiliriz.


Açlık bağışıklık sistemini düşüren bir olaydır. Bağışıklık düşünce  fırsatçı her bakteri virüs gibi hiv de çoğalma ve saldırma yoluna gider.  Hivi durduran tek şey ilaçtır şu an için. 7 gün ilaç kullanmamak hivin çoğalmasına ve belki de bu ilaca karşı direnç geliştirmesine neden olacak. Çok yemek zararlıdır bunun önünü kesen diyet gibi olaylarla böyle su orucu, 7 gün açlık orucu filan gibi safsatalari birbirine karıştırmayın.
Bu konuda uyarı bizim, takdir senindir. Bu iş sana zarar verir, senin hastalığın 7 gün aç kalip ve ilaç icmemeyi kaldıracak kadar hafif bir hastalık değildir.
7
HIV + KÖŞE / Ynt: POZİTİF ANNE NEGATİF BEBEK
« Son İleti Gönderen: Yardimkod Dün, 07:50:25 ÖS »
Sağlıkla,  huzurla ve mutlulukla büyüsün inşallah
8
HIV + KÖŞE / Ynt: Açlık orucu
« Son İleti Gönderen: SwagBoy Dün, 06:02:48 ÖS »
Ölürsün böyle sorular sormayın
9
HIV + KÖŞE / Ynt: POZİTİF ANNE NEGATİF BEBEK
« Son İleti Gönderen: gokhan1234 Dün, 04:43:33 ÖS »
Hayırlı olsun. Analı babalı büyüsün
10
AIDS Nedir? / Ynt: Kabin memurluğu acil yardım
« Son İleti Gönderen: gokhan1234 Dün, 04:41:54 ÖS »
Sarı olan istemiyor galiba ilk girişte kırmızı olan istiyor ona eminim.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10