Mavi-Banner

Gönderen Konu: Geyik Muhabbeti Bölümümüz  (Okunma sayısı 2190 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
Geyik Muhabbeti Bölümümüz
« : Mayıs 04, 2016, 07:19:10 ÖS »
Arkadaşlar  buradan  istediginiz  gündelik  herşeyi  payşalabilirsiniz  8) 8)
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Shopska

• Administrator
  • Katılımcı Üye
  • Akıyor bu akşam maşallah..
    • Hiv ve Aids
Ynt: Geyik Muhabbeti Bölümümüz
« Yanıtla #1 : Mayıs 04, 2016, 07:53:55 ÖS »
Bünün için ayrı konumu açsaydık geyik muhabbetinide severim ama haa :D
Kintsukuroi

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Mayıs 04, 2016, 08:03:45 ÖS »
ahahaha admin çenesini açarsa  yer  kalmaz  bize  valla  8) 8)
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Shopska

• Administrator
  • Katılımcı Üye
  • Akıyor bu akşam maşallah..
    • Hiv ve Aids
« Yanıtla #3 : Mayıs 04, 2016, 08:32:00 ÖS »
ooohh sorma çekirdekleri aldıkmı varya :D
Kintsukuroi

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Mayıs 04, 2016, 08:34:26 ÖS »
offf çekirdek olmasın dilimiz şişer sonra bitirene kadar bırakılmayan tek şey çekirdek  :P :P

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Haziran 02, 2016, 12:15:20 ÖÖ »
Bu arada sporla aranız nasıl? EURO 2016 da geldi, cuma günü de COPA AMERICA başlayacak. Çift yılları seviyorum spor açısından.  :D
There's a light guiding my way.

calx

• Güvenilir Üye
  • Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 02, 2016, 12:25:56 ÖÖ »
Bu arada sporla aranız nasıl? EURO 2016 da geldi, cuma günü de COPA AMERICA başlayacak. Çift yılları seviyorum spor açısından.  :D

Favorim Fransa.Senin favorin kim @cercei

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Haziran 02, 2016, 12:33:32 ÖÖ »
Fransa ev sahibi olarak tabi ki sükse yapma şansına sahip ancak ülke olarak kaynıyorlar şu sıra. Sanırım mini bir kriz yaşıyorlar ve Fransa takımı daha çok Afrika ve Cezayir asıllı oyunculardan oluşuyor. Bu da ne kadar kenetlenecekler bakalım diye düşündürmüyor değil. @calx

Benim favorim Almanya. Hazırlık maçlarını sevemedim. Zaten Slovakya'ya da 3-2 yenildiler ama hala favorim. Ancak Belçika'nın bir yarıfinal yada final oynayacağını düşünüyorum. Potansiyelleri çok yüksek. İspanya kadroda revize oldu ve hazırlık maçlarında farka koştu. Buna da dikkat etmek gerek. :)

Bu arada en iyi dört adet 3. takımın da gruptan çıkmasıyla Hırvat ve İspanyollara yenilsek bile Çek galibiyetiyle yolumuza devam edebileceğimiz hissini uyandırdı bende.  ;)

calx

• Güvenilir Üye
  • Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 02, 2016, 12:39:21 ÖÖ »
Analizlerin guzel.Bakalim kim alicak kupayi.ben Fransa-ispanya finali bekliyorum.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Haziran 02, 2016, 10:16:16 ÖÖ »
türkiye'ye başarılar  ;D

Ruboy

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Haziran 02, 2016, 02:31:49 ÖS »
Aslında bunu konu baslığı olarak acmayı düsünüyodum ama tepkilerden korktum acıkcası. konu sacma sapan yönlere gidebilir diye düsündüm.Önyargılar var hala bu konuda bazılarımızda o yüzden burda yazmak daha mantıklı gibi geldi.Milyonlarca makale okudum sanırım bu konuyla ilgili tıp dünyası yarı yarıya ayrılmıs durumda.Medical marijuana hakkında ne düsünüyorsunuz?  ;D. (legalize it!!!)

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #11 : Haziran 02, 2016, 06:02:17 ÖS »
yaptığı  kafaya  bağlı  dicem  millet  otçu  hapçı  sanacak  ;D

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #12 : Haziran 02, 2016, 06:09:08 ÖS »
Birçok alanda kullanılıyor. Mesela astım hastalarında akciğerlere hava gitsin diye, depresyon hastalarında bir nevi yatıştırıcı (gerçi xanax da iyi iş görüyor bence :D ) glokom hastalarında gözdeki basıncı azaltmak için kullanılıyor. Bunun yanında tedaviye yanıt vermeyen ve son evrede olan kanser hastalarına veriliyormuş. Sen de mi kullanmak istiyorsun ki @Ruboy  :) ?

Ruboy

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Haziran 02, 2016, 07:45:56 ÖS »
Ben hali hazırda kullanıyorum :D Depresyon,iştah,uyku problemi gibi sorunlara iyi geliyor.kilo kontrolü sağlıyor falan bunlar bilindik etkiler zaten.Legal olan ülkelerde HIV hastalarıı da kullanabiliyor.İmmun sistemi güçlendirici etkileri var hiv viral yükü bile düsürdüğüne yönelik bulgular var. esas takıldığım nokta bu. sizlerde biraz araştırın bence :D zaten antiretroval ilaçlarla etkileşimi de yok o açıdan da bir problem yok 8)

Ruboy

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Haziran 02, 2016, 08:07:17 ÖS »
@Theodor işte onu diyorum içkiden sigaradan kurtulup buna sarmak lazımm :D yan etkileri iyi yönde en azından.