Mavi-Banner

Gönderen Konu: Vizyondaki Filmler 🎈  (Okunma sayısı 583 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
Ynt: Vizyondaki Filmler 🎈
« Yanıtla #15 : Kasım 02, 2018, 02:07:49 ÖS »
Venom'u izledim kesinlikle tahmin edilebilir ve sürprizi hiç olmayan bir senaryoya sahip olsa da, eddi brock-simbiyot ilişkisi eğlenceliydi, izlediğime pişman olmadım.

Müslüm beni çok şaşırtıyor, tamamen kör ölür badem gözlü olur misali, eskiden hep kendisiyle ve müziğiyle alay ederlerdi dinleyenlere kıro derlerdi.

Venom harika bir filmdi @Mavera Amerikalılar film yapıyor en babasından kabul etmeliyiz :D

Müslüm filmine gitmedim malesef. Dediğin gibi ben de sevmezdim müziğini. Kendisine de rahmet diliyorum. Ama filmini izlemeye gitmeyeceğim.

İnsanlarımız nankör ne yazık ki. Hayatta iken adamı kimse sevmezdi. Ölünce kıymetli oldu. Kanun böyle...
« Son Düzenleme: Kasım 02, 2018, 02:14:25 ÖS Gönderen: Angelowic »

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #16 : Kasım 04, 2018, 04:07:07 ÖS »
Freedie Mercury'nin biyolrafik filmi Bohemian Rhapsody 2 Kasım'dan itibaren sinemaseverlerle buluştu. Hayranlarına duyurulur
There's a light guiding my way.

Samonuru11

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Kasım 04, 2018, 05:29:04 ÖS »
@Angelowic bende hiç müslüm dinlemezdim ama film o kadar güzel ki böyle bir hayat kimse yaşamış olamaz filmde kendi hastalığımdan bir şeylerde buldum mesela çok çabuk pes etmemek gibi ve anı yaşamak gibi ve müslüm dinlemeyen ben şimdi sürekli dinliyorum çünkü filmden çok etkileniyorsunuz şiddetle tavsiye ederim :)

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Kasım 07, 2018, 11:07:49 ÖS »

Freedie Mercury'nin biyolrafik filmi Bohemian Rhapsody 2 Kasım'dan itibaren sinemaseverlerle buluştu. Hayranlarına duyurulur

Kesinlikle izlenmesi gereken bir film diye düşünüyorum @cercei ve izleyeceğim

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Kasım 07, 2018, 11:09:20 ÖS »
@Angelowic bende hiç müslüm dinlemezdim ama film o kadar güzel ki böyle bir hayat kimse yaşamış olamaz filmde kendi hastalığımdan bir şeylerde buldum mesela çok çabuk pes etmemek gibi ve anı yaşamak gibi ve müslüm dinlemeyen ben şimdi sürekli dinliyorum çünkü filmden çok etkileniyorsunuz şiddetle tavsiye ederim :)

O kadar diyosun yani @Samonuru11 :) senin için izleyeceğim. Teşekkür ederim tavsiyen için. Merak uyandırdı. Bir kaç arkadaşımdan da duydum bu tarz yorumlar. Galiba gidip izleyeceğim...

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #20 : Kasım 09, 2018, 02:04:56 ÖS »

Napoli’nin Sırrı - Napoli Velata / Gerilim , Romantik  / 2017 - İtalya

Filmde, hayatına giren ani aşk ve işlenen bir şiddet suçu arasında sıkışıp kalan bir kadının hikayesi anlatılıyor. Napoli'de yaşayan Adriana (Giovanna Mezzogiorno) bir partide tanıştığı Andrea'dan (Alessandro Borghi) çok etkilenir ve geceyi birlikte geçirirler. Hayatının aşkını bulmuş olabileceğine inanan Adriana, ertesi günkü buluşmayı iple çeker, ancak Andrea gelmez. Adriana için takip eden günler, oldukça zor geçecek, gizemlerin açığa çıkması zaman alacaktır.

Bir Ferzan Özpetek filmidir ✌

Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=E41Eiz33i_8

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Kasım 10, 2018, 03:26:38 ÖS »

Batlır  /  Dram , Fantastik , Komedi  / 2018 - Türkiye

Fiziki bir deformasyon sonucu normalden çok büyük bir kafayla doğan Batlır, annesi hamilelik sürecinde çok fazla karpuz yediği için kafasının karpuz şeklinde olduğuna inanmaktadır. Kendisine sosyal hayatında çok fazla sorun yaşatan deformasyondan kurtulmak isteyen genç çocuk, tehlikeli bir ameliyat olmayı göze alır ve ameliyat parası olan bir milyon lirayı kazanmak için bir bilgi yarışmasına katılmaya karar verir. Fakat fiziki farklılığı sebebiyle ekran başına çıkması o kadar da kolay olmayacaktır. Neyse ki bu mücadelesinde yanında yakın arkadaşları ve dünyanın en yalnız balinası olarak bilinen ‘52 hertz’ bulunmaktadır.

Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=TJ-2tTonKZg

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #22 : Kasım 12, 2018, 03:47:56 ÖS »

Overlord Operasyonu - Overlord  /  Aksiyon , Gizem , Korku / 2018 - ABD

2. Dünya Savaşı’nın gidişatını değiştirecek Normandiya Çıkarması’na saatler kala Amerikan paraşütçü askerlerden oluşan bir ekip, saldırının başarısı için hayati önem taşıyan bir görevi yürütmek üzere Nazi işgali altındaki Fransa’ya indirilir. Fakat askerler hedeflerine yaklaşırken gizemli bir Nazi laboratuvarında dünyada benzeri olmayan düşmanlarla karşı karşıya gelir.

Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=ZDg50o_w7UU

Trope

• Katılımcı Üye
  • *
  • Sev Dünyayı
« Yanıtla #23 : Kasım 12, 2018, 06:28:23 ÖS »

Bu akşam sinemaya gideyim diyorum, izledin mi fredy’nin filmini ve beğendin mi @Angelowic  sen beğendiysen izleyeyim diyorum ama ferhan özpetek filmi de var demişsin hangisini seçeyim ?
Sev Sevil
Gül Güldür

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #24 : Kasım 12, 2018, 10:23:14 ÖS »

Bu akşam sinemaya gideyim diyorum, izledin mi fredy’nin filmini ve beğendin mi @Angelowic  sen beğendiysen izleyeyim diyorum ama ferhan özpetek filmi de var demişsin hangisini seçeyim ?

Henüz ikisini de izlemedim @Trope fırsat bulup..

Hangimiz önce izlersek haber verelim nasıl olduğuna dair :)

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #25 : Kasım 16, 2018, 03:01:16 ÖS »

Whitney  /  16 Kasım 2018  /  2018 - İngiltere  /  Belgesel

Oscar ödüllü yönetmen Kevin Macdonald'ın dünya prömiyerini Cannes Film Festivali'nde yapan belgesel filmi Whitney, müzik tarihinin en güçlü seslerinden biri olan Grammy ödüllü Whitney Houston'ın geçmişini ve bir star olmaya uzanan ilginç hayatını masaya yatırıyor. Dünyanın en çok ödül kazanan şarkıcısı olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na geçen Houston'ın beklenmedik bir şekilde, adım adım düşüşü ve nihayetinde 2012 yılındaki ölümüyle sonuçlanan trajik hikayesi, ilk defa bütün detaylarıyla anlatılıyor. Film, özel kayıtları, ünlü şarkıcının yakınları ile yapılan röportajları ve daha önce hiç görülmemiş arşiv görüntülerini de içeriyor

https://www.youtube.com/watch?v=cB8zOMvWpoE  💖

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #26 : Kasım 17, 2018, 10:06:40 ÖÖ »

selam @Samonuru11 gittim ve izledim Müslüm filmini :) dediğin gibiymiş. harikaydı. gerçekten tüm samimiyetimle söylüyorum çok beğendim.. Müslüm sevip sevmemek önemli değilmiş. bir hayat hikayesi izliyorsunuz ve içinizi parçalıyor.. çok etkileyiciydi. sen söyledin diye gittim izledim. pişman da olmadım. çok teşekkürler...

Samonuru11

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #27 : Kasım 17, 2018, 04:59:42 ÖS »
@Angelowic rica ederim her zaman ... film gibi bir hayat hikayesi

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #28 : Kasım 18, 2018, 09:30:22 ÖS »

@Angelowic rica ederim her zaman ... film gibi bir hayat hikayesi

Evet @Samonuru11 çok etkilendim gerçekten.

Tavsiyelerine uyacağım artık. İzlediğin ve beğendiğin yeni filmleri mutlaka yaz :)

Samonuru11

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #29 : Kasım 18, 2018, 11:09:58 ÖS »
@Angelowic sevindim her zaman yazarım 😊