Mavi-Banner

Gönderen Konu: Yeni tani  (Okunma sayısı 7603 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
Ynt: Yeni tani
« Yanıtla #75 : Eylül 25, 2016, 10:20:06 ÖÖ »
hepatit c kötüdür, ileri aşamada  kansere  çevirir. B için tedavi var, sende  korunmak adına 3 doz aşı olacaksın. Doktorunla konuş sana  reçete etsin. Eğer  yetişkin için bulunan aşı  yoksa  çoçuklar için vurulan aşıdan  2 ampül  vurulmalısın.BEN  çoçuk  için olandan  oldum. ilk aşıdan sonra 30.gün 2nci  dozu olacaksın . ve  6 .ayda son  dozu   olduktan  sonra. 7.ay  tutup  tutmadıgını ögrenmek için  test  olabilirsin  aşılama bittikten sonra bağışıklık 70. güne  kadarda  uzayabiliyor.
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #76 : Eylül 25, 2016, 10:23:27 ÖÖ »
Hepatit b yi geçirmiş yenmiş demiş doktoru muhtemelen bağışıklığı vardır, doktor aşı gerekmez diyebilir. Dra sormak gerek.

Anti hbs değeri 10 ve üzerinde ise bağışıksındır. Zaten partnerinde hepatit b varsa sen bağışık olmasaydın sana da mutlaka geçerdi, hepatit b nin bulaşı hivden daha kolay.
Hepatit c ile ilginiz alakanız olmadığına mutlu oldum.  :)
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Beyzale

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #77 : Ocak 17, 2017, 03:18:12 ÖÖ »
Ahhh ahhh bu başlığı hiç unutmayacağım. Gercekten hepinizden allah razı olsun hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Geçenlerde bir arkadaş burada benim bir latifemi yanlış anladı o yüzden yazmama kararı almıştım ama şimdi bu başlığı görünce hepinize dua etmemek den kendimi alamadım gözyaşları içinde VAROLUN.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #78 : Ocak 17, 2017, 07:41:52 ÖÖ »
Yanlış anlaşılmalar her yerde olur
Biz seni forumda görmek isteriz :)
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Beyzale

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #79 : Ocak 17, 2017, 01:32:26 ÖS »
@Matland bu aralar pek iyide değilim 😔 sevgilimle de ayrildik😔

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #80 : Ocak 17, 2017, 01:48:33 ÖS »
İlişkiler üzerine ahkam kesmeyi de kesenleri de pek sevmem. Her ilişkinin kendi dinamiği olduğuna inanırım. Ama genel geçer bir kural olduğuna da inanırım. İnsanlar ilişki yaşayacak olgunluğa sahip olmalıdırlar. Aksi takdirde karşı tarafa çok zarar veriyorlar. Bir kişi ilişkisi için elinden geleni yaptıysa ve halen olmuyorsa yapılacak birşey yoktur. Biten ilişki için üzülünür ama bitmesi gerekiyorsa da biter. İki tarafın sağlığı için bu gereklidir. O yüzden herkes toparlar merak etme. Yeter ki pişmanlık duyma.

Beyzale

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #81 : Ocak 17, 2017, 02:54:06 ÖS »
Allaha şükür pişmanlığım yok. İçim rahat.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #82 : Ocak 17, 2017, 04:36:54 ÖS »
Üzüldüm. Umarım tanı-tedavi süreci ilişkinizi yıpratıp buna sebebiyet vermemiştir.
İkiniz için de en hayırlısını dilerim.

yabankecisi

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #83 : Ocak 17, 2017, 09:41:49 ÖS »
C acissda oldurmez 
Benim 900 seviyelerinde cikmamdaki sebeb acaba yoguj spor antreman  ve kas kutlemin fazla olmasi ile alakali olabilir mi
Anladık taş gibisin :D kafanızı çok şeylerle karıştırmayın doktorun verdiği ilacı kullanıp yola devam ediosunuz. :D
:D hasta siempre comandate (sonsuza kadar)