Mavi-Banner

Gönderen Konu: TESTLER ŞÜPHE VE BELİRTİ YARDIM  (Okunma sayısı 359 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

buka

• Yeni Üye
  • *
TESTLER ŞÜPHE VE BELİRTİ YARDIM
« : Ağustos 06, 2018, 06:36:30 ÖS »
Merhaba iyi günler boğazımda yutkunurken acımayla başlıyan ve oluşan lenf bezesiyle başladı şüphem 3 4 gün sonra bacak omuz ve sırtımda aynı renk ve yapıda oluşan sivilceler oldu sonra iyice korktum doktora gittim antibiyotik verdi sonrasında sağ kasığım ağrımaya başladı antibiyotikleri kullandım dilimde beyazlık oluştu doktor ilaçlardan olduğunu söyledi şüpheli temas kız arkadaşımla ilişkiye girdikden 2 hafta sonra başladı bunlar kız arkadaşımdan öncede dişciye gitmiştim oradan da hiv bulaşma söz konusu olabilceğimi söylüyolar kanal tedavisi ve dolgu yaptırmıştım kız arkadaşımı hastaneye götürdüm elisa yaptırdık devlet de negatif çıktı hiv ve hepatitler ben de ankarada özel bir lab da test oldu p24 antijen ve hiv 1/2 antikor ELFA yöntemiyle yapılan test negatif geldi ama şüpheli temasdan yani kız arkadaşımla olan yaklaşık olarak 29. gün felan verdim numune dişci ye gittiğim günden sonrada yaklaşık olarak 35 40 gün felan oluyo ne yapmam gerekiyo lütfen yardım edin uzun oldu çok herşey için teşekkür ederim

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: TESTLER ŞÜPHE VE BELİRTİ YARDIM
« Yanıtla #1 : Ağustos 07, 2018, 07:33:16 ÖÖ »
Test süreleri ile ilgili tüm bilgiler burada:
https://www.hivveaids.net/index.php?topic=3143.0

Boğaz şikayetin geçmiyorsa kbb, sivilceler için cildiye, kasık ağrısı idrarda yanma oluyorsa üroloji, takıntı yapmaktan kurtulamıyorsan psikiyatri bölümüne gidebilirsin.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.