Mavi-Banner

Gönderen Konu: Bunu okuyun size iyi gelecek  (Okunma sayısı 503 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

irojoy

• Yeni Üye
  • *
Bunu okuyun size iyi gelecek
« : Temmuz 31, 2018, 01:56:54 ÖS »
Merhabalar
    Uzun süredir üzerimde yaşadığım belirtiler doğrultusunda bu formu takıp edıyordum. Sizlerin paylaştıklarınızı büyük dikkatle okudum.Kafamda bugünkü tarih vardı ve bugün yazmaya karar verdim. 3 ay önce ukraynaya 2 kafadar gittiğimiz tatilden sonra yaşadıklarımı sizle paylaşmak istiyorum. Hayatımda hiç bir hayat kadınıyla birlikte olmadım ve sürekli tek eşli kalmaya çalıştım.Uzun süren tek eşli bi ilişkim vardı ve bittikten sonra büyük boşluğa düştüm. Sağlam bir depresyondayken hayat devam ediyor lan dedim ve arkadaşımı aldım ukraynaya gittim.Türkiye standartlarında zor rastlayabileceğim güzellikte bi bayanla tanıştım ve yaklaşık 4 gün sevgili olduk. İlk gün korunsam da diğer 3 gün alkolun verdıgı etki ile korunmadan birlikte olduk ve türkiyeye döndüm. Sosyal medyadan konuşurken ateşli şekilde hastanede yattığını gördüm. Daha sonra fotoğraflarına baktığımda uçuklarını farkettim. İşte benim hikayem burada başladı. Standart google aramalarında hepinizin günde defalarca kez yaptığı şeyi yaptım. Hiv konu başlığında okuduğum her belirtiyi istisnasız bir şekilde vucudumda gördüm ve hissettim. Lenf şişmesi ,ağız içi yaralar, sürekli ishal , gece terlemeleri ki uykulardan uyanırcasına , eklem ve kas ağrısı muhteşem ağır şekilde derken bu foruma denk geldim. Ben kendimi bu virüse kabullendirmiştim fakat dünyanın sonunun olmadığını da yine bu forumdan sizlerden öğrendim. Dün bütün testlerimi yaptırdım ve bugün sonucumu alıp direkt bilgisayarın başına koştum. Sonucum negatif fakat pozitifte olabilirdi. Gel gelelim benim size bu tecrübemden kaynaklı olacak tavsiyelere;

1 - İnternette araştırmanız normal, belirtileri bulmanız daha da normal çünkü birçoğu ararsan bulabılecegın belirti bu yüzden testinizi yaptırın ve pskolojinizi benim gibi bozmayın
2 - Bu faydalı forumda sorular sormanız çok normal fakat bu virüse bulaş olmuş arkadaşlarımızı bilgi almak amaçlıda olsa boş sorularla ve konularla yormamaya çalışın
3 - lütfen bu virüse bulaş olmuş arkadaşlarımızı üzmeyecek şekilde yorumlar yapmaya çalışın
4 - korunun abi korunun

Hepimiz hiv + adayıyız hatta birçok kişi hiv pozitif olduğunun farkında bile değildir diye düşünüyorum.Araştırmanız çok olağan bişey ama kuruntuya yer vermeyin. Hiv + olan arkadaşlarımız için hergün kalıcı bir tedavi çıkması için dualarımı edeceğim. Ben yine sizlerleyim biyere gitmiyorum hepinize ruhsal ya da beden olarak acil şifalar diliyorum. Bu foruma ve forumdaki bütün bireylere muhteşem şekilde saygı duyuyorum. Hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

yanlızadam

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Bunu okuyun size iyi gelecek
« Yanıtla #1 : Temmuz 31, 2018, 02:42:01 ÖS »
Güzel dileklerin ve tavsiyelerinden dolayı çok teşekkür ederim @irojoy. Pozitif olduğunu bilmeyen maalesef çok kişi var. Bu da bulaş riskini artırıyor. Sınırdan dönmüşsün. Şu an sende bizim gibi, kesin tedavinin ne zaman çıkacağı haberlerini araştırıyor olabilirdin. Dediğin gibi mutlaka korunulmalı.
Tırtılın yolun sonu dediğine, Allah kelebek demiş.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #2 : Temmuz 31, 2018, 03:21:24 ÖS »

Hepimiz hiv + adayıyız hatta birçok kişi hiv pozitif olduğunun farkında bile değildir diye düşünüyorum.Araştırmanız çok olağan bişey ama kuruntuya yer vermeyin. Hiv + olan arkadaşlarımız için hergün kalıcı bir tedavi çıkması için dualarımı edeceğim. Ben yine sizlerleyim biyere gitmiyorum hepinize ruhsal ya da beden olarak acil şifalar diliyorum. Bu foruma ve forumdaki bütün bireylere muhteşem şekilde saygı duyuyorum. Hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

Teşekkürler bizden de sana @irojoy :)
« Son Düzenleme: Temmuz 31, 2018, 03:29:06 ÖS Gönderen: Angelowic »

hk

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Temmuz 31, 2018, 07:17:59 ÖS »
@irojoy , guzel yazin  ve guzel dileklerin  icin tesekkurler.