Mavi-Banner

Gönderen Konu: Ruhunuzun Bu Dünyadaki Görevi Ne? Test 🎈  (Okunma sayısı 939 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
Ynt: Ruhunuzun Bu Dünyadaki Görevi Ne? Test 🎈
« Yanıtla #30 : Temmuz 26, 2018, 07:47:02 ÖS »

Sabah yazdım ya😀 iyilik meleği ben. 
Angel ileride bir yavru kedi var hemen ona su vermelisin yaşaması senin ellerinde diye iç sesin olarak  seni gazlayan var ya o benim işte😀

Tamam iyilik meleği @iss gördüm :)

evet arkadaşlar kedilere köpeklere bu yaz gününde bir kap su vermeyi unutmayın :)
« Son Düzenleme: Temmuz 26, 2018, 10:00:58 ÖS Gönderen: Angelowic »

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #31 : Temmuz 26, 2018, 07:49:34 ÖS »
şifacı cıktım :) kendime hayrım yok :) ama şifa oldgum cok dert vardr  doğru tesbit

@çaçaron öyle deme belki senin bile bilmediğin biz özelliğin vardır, sonuç olarak karınca bile evrene bir katkı sağlıyor. yaratılışı boşuna değil hiçbir canlının, özellikle insanların. vardır bir görevin :)
« Son Düzenleme: Temmuz 26, 2018, 10:12:58 ÖS Gönderen: Angelowic »

Penthos

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #32 : Temmuz 26, 2018, 09:16:20 ÖS »
Haydee demek gördün @Angelowic bizde gizli gizli içecektik çayımızı  hâlbuki  @turuncu öyle demişti  :) 

Forumun Suzan Avcı sı oluyorum galiba  ;)

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #33 : Temmuz 26, 2018, 10:02:44 ÖS »
Gördüm tabi @Penthos ortak olacaktık bir de :) şimdiden başladı çatışmalar entrikalar :)) alınma sakın bana tamam mı samimiyetine inandığım için konuşuyorum seninle böyle :)

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #34 : Temmuz 27, 2018, 10:00:24 ÖÖ »

Haydee demek gördün @Angelowic bizde gizli gizli içecektik çayımızı  hâlbuki  @turuncu öyle demişti  :) 

@turuncu neler duyuyorum :)) hemen bir açıklama bekliyorum fena yapacağım seni :))

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #35 : Temmuz 27, 2018, 01:11:31 ÖS »
@Angelowic   Angelım owiçim :D  çay... şifalı bitkilerden... Deneme yanılma yapacaktık :D Di mi @Penthos. Söylesene!!! :D  Kantaronla hem de :D Sana gerek yok biz direkt gideriz heralde zaten kantaronla @Angelowic  :D

Penthos

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #36 : Temmuz 27, 2018, 02:36:40 ÖS »
@Angelowic   Angelım owiçim :D  çay... şifalı bitkilerden... Deneme yanılma yapacaktık :D Di mi @Penthos. Söylesene!!! :D  Kantaronla hem de :D Sana gerek yok biz direkt gideriz heralde zaten kantaronla @Angelowic  :D

Elbetteki @turuncu  cuğum :)
@Angelowic senin fena yapmana gerek kalmayacakki en sarısından ;)  kantoron içeceğiz gün batımında.

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #37 : Ekim 26, 2018, 03:39:38 ÖS »
Yol gösterici çıktım  :o
There's a light guiding my way.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #38 : Ekim 27, 2018, 05:48:47 ÖS »
Her insanın dünyaya gelişinde onun için belirlenmiş bir misyon vardır.
Fakat bazı insanlar vardır ki, onlar bu dünyaya çok özel görevlerle gelirler. Peki siz o özel insanlardan mısınız? Testi çözün ve bu dünyaya gelişinizdeki özel görevinizin ne olduğunu öğrenin diyor başlangıçta :)

Test sadece 7 sorudan ibaret ve çok basit arkadaşlar. Belki kandırmaca belki oyun ama yine de benim hoşuma gitti. Denemek isteyenler için link paylaşıyorum. Biraz eğlence biraz moral biraz da test iyi gelebilir hepinize. Bilmiyorum ama ben çok sevdim bu testi. Kendi sonucum tatmin edici ve şaka gibi ama doğru bildi sanki. Neyse anlatmicam daha fazla, linki kopyalayın ve tarayıcınıza yapıştırın ve sorulara cevap verin :)

https://www.opinionstage.com/terstenglob/ruhunuzun-bu-dunyadaki-gorevi-ne

Sevgili @Angelowic sen gerçek anlamda farkındalığı olan bir ruhsun. Hetşey sevgi herşey sevginin titteşmesi hepimizin tek görevi var, bütünü sevmek hep mutlu ol hep gülümse ve kimse senin güzel kalbini kıramasın. En güzel enerjileri senin için diliyorum, ışıklar seninle olsun. Ne güzel bir yüreğin var böyle paylaşımları yapıyorsun.
Bu arada ben yol göstericiymişim :)

canım @Trope  😇 teşekkür ediyorum güzel sözlerinden ötürü mutlu oldum. güzel ruhlar hep çok mutlu olsun...🎈💙

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #39 : Kasım 11, 2018, 06:04:26 ÖS »
Her insanın dünyaya gelişinde onun için belirlenmiş bir misyon vardır.
Fakat bazı insanlar vardır ki, onlar bu dünyaya çok özel görevlerle gelirler. Peki siz o özel insanlardan mısınız? Testi çözün ve bu dünyaya gelişinizdeki özel görevinizin ne olduğunu öğrenin diyor başlangıçta :)

Test sadece 7 sorudan ibaret ve çok basit arkadaşlar. Belki kandırmaca belki oyun ama yine de benim hoşuma gitti. Denemek isteyenler için link paylaşıyorum. Biraz eğlence biraz moral biraz da test iyi gelebilir hepinize. Bilmiyorum ama ben çok sevdim bu testi. Kendi sonucum tatmin edici ve şaka gibi ama doğru bildi sanki. Neyse anlatmicam daha fazla, linki kopyalayın ve tarayıcınıza yapıştırın ve sorulara cevap verin :)

https://www.opinionstage.com/terstenglob/ruhunuzun-bu-dunyadaki-gorevi-ne

😇