Mavi-Banner

Gönderen Konu: Ruhunuzun Bu Dünyadaki Görevi Ne? Test 🎈  (Okunma sayısı 563 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
Ruhunuzun Bu Dünyadaki Görevi Ne? Test 🎈
« : Temmuz 25, 2018, 10:32:15 ÖS »
Her insanın dünyaya gelişinde onun için belirlenmiş bir misyon vardır.
Fakat bazı insanlar vardır ki, onlar bu dünyaya çok özel görevlerle gelirler. Peki siz o özel insanlardan mısınız? Testi çözün ve bu dünyaya gelişinizdeki özel görevinizin ne olduğunu öğrenin diyor başlangıçta :)

Test sadece 7 sorudan ibaret ve çok basit arkadaşlar. Belki kandırmaca belki oyun ama yine de benim hoşuma gitti. Denemek isteyenler için link paylaşıyorum. Biraz eğlence biraz moral biraz da test iyi gelebilir hepinize. Bilmiyorum ama ben çok sevdim bu testi. Kendi sonucum tatmin edici ve şaka gibi ama doğru bildi sanki. Neyse anlatmicam daha fazla, linki kopyalayın ve tarayıcınıza yapıştırın ve sorulara cevap verin :)

https://www.opinionstage.com/terstenglob/ruhunuzun-bu-dunyadaki-gorevi-ne

« Son Düzenleme: Temmuz 26, 2018, 07:24:02 ÖÖ Gönderen: Mavera »

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Ruhunuzun Bu Dünyadaki Görevi Ne? Test 🎈
« Yanıtla #1 : Temmuz 26, 2018, 01:19:37 ÖÖ »
Özellikle sizlerin bu testi çözmenizi isterimmm @iss @turuncu @bedevi @OnlyRedLeftFromRainbow @Elif @hk @Worgen  @Penthos @TransBeril veeeee @Mavera :)

umutnerde

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Temmuz 26, 2018, 02:07:14 ÖÖ »
YOL GÖSTERİCİ
İnanılmaz, siz seçilmiş insanlardansınız. Öyle görünüyor ki, ruhunuz bu dünyaya çok önemli ve özel bir görevle gönderilmiş. Siz bu dünyayı kurtaracak olanlardansınız. Hayata bakışınız ve durumlar karşısında verdiğiniz tepkiler tamamen insanların bilinçaltını etkilemeye ve onların hayatlarını güzelleştirmeye yönelik. Siz bir yol göstericisiniz. Kendinizle ne kadar gurur duysanız az! 😁

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Temmuz 26, 2018, 07:23:27 ÖÖ »
İYİLİK MELEĞİ
İnanılmaz bir insansınız, kocaman bir yüreğiniz var. Sizin bu dünyaya geliş amacınız, yardıma ihtiyacı olanlara sorgusuz sualsiz yardım eli uzatmak. Belki farkında değilsiniz ama yardıma ihtiyacı olan insanları kendinize çekmek gibi doğaüstü bir de yeteneğiniz var. Nerede olurlarsa olsunlar, bir şekilde sizi buluyorlar ve siz de hiçbir şeyi sakınmadan gereken yardımı yapıyorsunuz. Kendinizle ne kadar gurur duysanız az. Eşine az rastlanır bir insansınız. Yoksa siz gerçek bir melek misiniz?

Eskiden olsa inanabilirdim  :D
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Temmuz 26, 2018, 07:34:52 ÖÖ »
İYİLİK MELEĞİ

@Angelowic, @Mavera artık bende tescilli bir meleğim😀
Sakladığın sır senin esirindir.
Açığa vurursan sen onun esiri olursun.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Temmuz 26, 2018, 08:46:13 ÖÖ »

İYİLİK MELEĞİ

Eskiden olsa inanabilirdim  :D

@Mavera bu sonucu tahmin etmiştim zaten. Evet evet iyilik meleği. Çok doğru :) Ne demek eskiden olsa inanabilirdim. Hayır efendim. Hâlâ bir meleksin :)

İYİLİK MELEĞİ

@Angelowic, @Mavera artık bende tescilli bir meleğim😀

Artık sende mi bir meleksin @iss aramıza hoşgeldin 😇 Aslında hissediyordum senin içinde kıyıda köşede uyuyan bir melek olduğuna al işte ispatı 😀 şimdi birileri çıkıp şeytanda bir melek diyecek. Arkadaşlar lütfen yapmayın bu espriyi. Teşekkürler 😛
« Son Düzenleme: Temmuz 26, 2018, 08:47:21 ÖÖ Gönderen: Angelowic »

Penthos

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Temmuz 26, 2018, 09:33:37 ÖÖ »
Ulan ben bile kendimi bilmiyormuşum vay anasını yaa.
@Angelowic ben rıdvan (zabani) olurum diye düşünürken birden şifacı çıktım  :)

ŞİFACI

Mükemmel! Siz bir şifacısınız. Henüz bu yeteneğinizin farkında değilseniz bile, farkına varmanız zaman almayacak. İnsanların bedensel rahatsızlıklarını hissetmek ve dokunduğunuz kimselerin ağrılarını dindirmek gibi muhteşem bir yetenekle gelmişsiniz bu dünyaya. Dünyanın sizin gibi insanlara çok ihtiyacı var, iyi ki varsınız!

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Temmuz 26, 2018, 09:39:03 ÖÖ »
Özellikle sizlerin bu testi çözmenizi isterimmm @iss @turuncu @bedevi @OnlyRedLeftFromRainbow @Elif @hk @Worgen  @Penthos @TransBeril veeeee @Mavera :)

bana sormadığın icin yapmıyorum.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Temmuz 26, 2018, 09:59:14 ÖÖ »

bana sormadığın icin yapmıyorum.

yaaaaaaa ama yaaaaaa @Arutha hayırrrrrrrr seni nasıl atlarım bennnnn kahretsin salak kafam :)) @Arutha @Arutha @Arutha  seni nasıl unutabilirim kiiiiiiiii @Arutha sen benim ilk göz ağrımsın @Arutha  ve hiç unutmam bu forumda ilk sen bana sahip çıkmıştın @Arutha can'sın sen @Arutha  :) 

bak bir cümle içinde defalarca adını telafuz ettim :) oldu mu? barıştık mı :))

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Temmuz 26, 2018, 10:07:01 ÖÖ »
Ulan ben bile kendimi bilmiyormuşum vay anasını yaa.
@Angelowic ben rıdvan (zabani) olurum diye düşünürken birden şifacı çıktım  :)

ŞİFACI

Mükemmel! Siz bir şifacısınız. Henüz bu yeteneğinizin farkında değilseniz bile, farkına varmanız zaman almayacak. İnsanların bedensel rahatsızlıklarını hissetmek ve dokunduğunuz kimselerin ağrılarını dindirmek gibi muhteşem bir yetenekle gelmişsiniz bu dünyaya. Dünyanın sizin gibi insanlara çok ihtiyacı var, iyi ki varsınız!

@Penthos demek ki içinde bir şifacı yatıyormuş senin :) yemeklerle aran nasıl el lezzetine inanır mısın mesela? yada birine masaj yaptığında başını ovaladığında '' oh çok iyi geldi rahatladım' diyorlar mı? ben inanırım bazı insanların şifa dağıttığına. belki de sen sevgi vererek şifa oluyorsundur etrafına...

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Temmuz 26, 2018, 10:13:04 ÖÖ »
Zaten saka yapmis ve testi de coktan yapmistim  ;D
Yol gösterici çıktım. Bir de kendime yol gösterebilsem.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Temmuz 26, 2018, 10:23:56 ÖÖ »
Zaten saka yapmis ve testi de coktan yapmistim  ;D
Yol gösterici çıktım. Bir de kendime yol gösterebilsem.

şakacı seni :) yol gösterici olduğun gayet apaçık ortada gün gibi.  ayrıca bununla alakalı çok sayıda atasözü örneği sunabilirim sana @Arutha kelin ilacı olsa, terzi kendi söküğü, tencere dibi kara seninki benden kara ;D

OnlyRedLeftFromRainbow

• Katılımcı Üye
  • *
  • Korkuyorsan, gökyüzüne bak...
« Yanıtla #12 : Temmuz 26, 2018, 10:25:29 ÖÖ »
HAYATIN NEŞESİ
Siz adeta bu hayatın neşesisiniz. Çevrenizde olan herkese mutluluk, huzur, neşe saçıyorsunuz. Gördüğünüz, dokunduğunuz herkes bir anda tüm sıkıntılarından uzaklaşıyor. Ruhunuzun bu dünyaya gönderilişindeki misyon, insanlara hayata devam edebilmek için ihtiyaç duydukları huzuru ve neşeyi sağlamak. Harika bir insansınız, sizi tanımak büyük bir mutluluk olmalı!

OnlyGÜZİNAblaLeftFromRainbow :D :D @Angelowic
Do not live to just breath. Do anything you want while you have chance.

Elif

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Temmuz 26, 2018, 10:29:06 ÖÖ »
Yol gösterici ciktim

Worgen

• Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Temmuz 26, 2018, 11:41:29 ÖÖ »
@Angelowic @Elif ben de yol gösterici çıktım :)