Mavi-Banner

Gönderen Konu: Sakarya veya izmit  (Okunma sayısı 64 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

umutnerde

• Katılımcı Üye
  • *
Sakarya veya izmit
« : Temmuz 21, 2018, 02:27:39 ÖÖ »
Arkadaşlar doktorum konusunda pek memnun değilim, 3 gün önce yazdığım e maile halen cevap verecek ki adresini de ben rica etmiştim. Zaten ilk tedavide de bazı olaylara takılmıştım. Kendisine rastlantı sonuçu  hiv + olduğumu öğrendiğimde sakaryada ozel hastanede calisan eşi yönlendirmişti. Benden başka testler istediğinde  her yerde yaptiarabilecegimi söylemişti incelediğimde kendi yaşadığım ilçede yaptırmış olsam duyulurdu.Incelememis olsam riskti yani. Kendi özel  hastanede çalıştığından ulaşmak  zor test sonuçlarımı bana yine geri verip not bile almıyordu.Son gidişimde bazı değerleri ufak not kağıdına yazdı karmakarışık şekilde kağıt küçük olduğundan. Oysa bir dosya yapmalıydı bence...17 gün olacak ilaç alalı ne zaman gidecem kendisine test olupdami sonradan mi test olacam yazdım bilgi için cevap yok.Ayrica bana sormadan hastanenin yanındaki eczaneye bilgi verilmiş oraya yönlendiririm. Uzun ladin kisasi bu durumdan mutsuz ve huzursuzum her seferinde muayene parası verdiğim halde yaşadığım şeyler güzel değil. Bana sahiden güvenle gidebileceğim Sakarya da veya Izmitte bir doktor hastane tavsiye ederseniz çok sevinirim. Doktor değiştirirsem sanırım bir sorun yaşamam. Teşekkürler simdiden.