Mavi-Banner

Gönderen Konu: Cinsiyet Değiştirme  (Okunma sayısı 808 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
Ynt: Cinsiyet Değiştirme
« Yanıtla #15 : Temmuz 14, 2018, 09:28:05 ÖÖ »
Merhaba @Angelowic
Burada ilk yazdığım iletiye ilk cevap veren kişisin o sıcaklığın samimiyetin ilgin ve sahiplenisin için çok çok teşekkür ederim.
Maalesef ailem var ama yok yapabilirsem kendim yapacağım. Çok kararlı değilim çünkü ap ve demiseksuel bir bireyim ve sapioseksuel
Bu trans yasantisinda sorun olur diye düşündüğüm için suan sadece askıda:) ve beni iyi hatırlıyorsun bu arada

ne tatlısın öyle ne güzel şeyler söylüyorsun :)  bence senin sıcaklığından da kaynaklanıyor diye düşünüyorum, karşılıksız kalmıyor hiç bir sevgi.. teşekkür ederim... evet unutmam kimseyi kolay kolay değer veriyorum çünkü herkese, tüm insanlara. ve aralarında daha özel insanlar da olunca senin gibi tadından yenmiyor :)

Gelelim konumuza bence kararlı değilsen henüz beklemeye al derim çünkü çok fazla zorluk ile karşılaşacaksın sen daha iyi biliyorsun. okulunu bitir memur ol iş hayatına atıl kendi ayaklarının üzerinde dur, biraz birikim yap bu operasyon için ve sonra start ver :)

Hepimiz bir şeyler istiyoruz ama çoğu için zaman gerekiyor. olmayacak değil biraz geç olacak o kadar. hayat senin ne de olsa nasıl mutluysan öyle yap ve asla pişman olma :) kendine iyi bak @Rzgrgnc
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2018, 12:38:21 ÖS Gönderen: Angelowic »

candleght

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Temmuz 14, 2018, 10:38:16 ÖÖ »
@Rzgrgnc berilin de dediği gibi durumun iyi olması ve seninle olabilen birileri olabilmesi seni anlaması iştiraklerinde ortaklaşabilmesi çok önemli.. kökü aynı olan fıtrat kromozomların oluş çerçevesi içerisinde homoseksüel yaratılış tüm yönelimleri kapsar..(aksini iddia eden ispat etsin) fakat trans yönelim farlı bir heterojenizmin eşcinselliği görüldüğünden herkes tarafından çok karıştırılır. kısacası avamın bildiği eşcinsellik ile transeksüellik birbirine çok karıştırılır bunlar aynı şeyler değildir. bundan bir elin parmakları fazlasından sene öncesine kadar etrafımda hep benim gibiler vardı. bunlar benim hastalığa bulaşmama sebep bir çevre değildi bilinçli bir arkadaşlıktı. hala da var fakat hastalığı kaptığım ve gizlilik güvenliğinden ötürü çok fazla kimseyle hiç görüşmüyorum ve hiç kimse bilmez. yaşın ufak ve karar verme aşaman hemen olmamalı diye düşünüyorum. çünkü bizim toplum ve çevremiz bize bu toplumda bırakılan yer çok cahil bağnaz boş istismar ve isnata çok açık. her ne kadar ameliyat olacağına kararda sana, karar verme elemelerinden geçirip bu ameliyatı olmak için hukuki imza atma aşamasından geçip ameliyat olduktan sonra aslında ben trans değilmişime pişman olan insanlarda mevcut. çünkü ameliyatta sana ne yapacaklarını biliyorsun. her şeyi göze ve kendini değerlendirmede kesin kararlar vermelisin çünkü geriye dönüş yok. sana bir büyük olarak bunu gözlemlediklerime ve itiraflara istinaden söylüyorum. kimse sonradan homoseksüel(bilindiği gibi eşcinsel) kimse sonradan transeksüel olamaz. bu bir merak, keyif değil!  8) 8) sana sevgiler ve saygılar diliyorum. sen, sensen sen olacaksın başkalarının istediği şekilde değil! bana göre şu an ki teknolojiyle rengin çok güzel.

Rzgrgnc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Temmuz 14, 2018, 12:55:37 ÖS »
Merhaba @candleght
Paylaşımın için teşekkür ederim. Sanırım kendimi bu konu da daha çözememiştim ama çok uzun süre düşündüm  :) ve verdiğim sonuç ben trans değilim :) sadece bir merak ya da psikolojik olarak gectigim zor gunlerim etkisi

Rzgrgnc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Temmuz 14, 2018, 12:57:37 ÖS »
Merhaba @Angelowic
Son kararımı verdim tani aldıktan sonra ki o psikolojik süreçte kendi içimde yaşadığım bunalımın etkisi olduğunu düşündüğüm şeyi attım aklımdan suan icin böyle bir şey istemiyorum  :D

Bu arada beni çok yakın gördüğün için teşekkür ederim ;) sende benim için farklısın (forumda kullanıcı adını ezberleriyim tek kişi mesela :) )

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Temmuz 14, 2018, 07:47:08 ÖS »
Merhaba @Angelowic
Son kararımı verdim tani aldıktan sonra ki o psikolojik süreçte kendi içimde yaşadığım bunalımın etkisi olduğunu düşündüğüm şeyi attım aklımdan suan icin böyle bir şey istemiyorum  :D

Bu arada beni çok yakın gördüğün için teşekkür ederim ;) sende benim için farklısın (forumda kullanıcı adını ezberleriyim tek kişi mesela :) )

@Rzgrgnc kullanıcı adımı mı ezberledin? canımsın :) teşekkür ederim...

Rzgrgnc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Temmuz 14, 2018, 08:27:02 ÖS »
@Angelowic
Evet :) kullanıcı adını ezberledim. Aslında basit ve saçma gibi gelebilir ama düşünsene anımsamak varken ezberlemek başka bir durum  :)

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Temmuz 14, 2018, 11:06:10 ÖS »
@Angelowic
Evet :) kullanıcı adını ezberledim. Aslında basit ve saçma gibi gelebilir ama düşünsene anımsamak varken ezberlemek başka bir durum  :)

O zaman bu güller sana 🌷🌷 Teşekkür ederimmmmm. Mutlu ettin 😇😇 @Rzgrgnc