Mavi-Banner

Gönderen Konu: Triumeq tekli tedaviye geçiş  (Okunma sayısı 746 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Triumeq tekli tedaviye geçiş
« Yanıtla #15 : Temmuz 13, 2018, 06:39:03 ÖS »
Genvoya
Sakladığın sır senin esirindir.
Açığa vurursan sen onun esiri olursun.

berkcan09

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Temmuz 14, 2018, 12:52:20 ÖÖ »
Sen ne kullanıyorsun ilaç olarak ve ne kadar süredir tedavi görüyorsun Negatif oldun mu peki

Stribild kullanıyorum 3 yıldır @berkcan09 negatifi göreli çok oldu :)

Stribild yerini genvoyaya bıraktı herhalde genvoya kullanıyorsun artık . Yani sonuçta günde tek ilaç kullanıyorsun zaten ilaç etkisini gösteriyor rna negatifse doktor değiştirmeyi düşünmez yani hasta olarak tek ilacı bende değiştirmek istenmezdim . Mesela ben Hivent günde 1 tok isentress günde 2 tane alıyordum yani günde 3 ilaç içiyordum bu Benin için zordu ve değişiklik istedim doktorum onayladı şu anda triumeq günde 1 tok alıyorum sabah 08:00 da . Tek ilaç kullanıyorsan fazla üstüne düşme bence

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #17 : Temmuz 14, 2018, 09:56:30 ÖÖ »
Sen ne kullanıyorsun ilaç olarak ve ne kadar süredir tedavi görüyorsun Negatif oldun mu peki

Stribild kullanıyorum 3 yıldır @berkcan09 negatifi göreli çok oldu :)

Stribild yerini genvoyaya bıraktı herhalde genvoya kullanıyorsun artık . Yani sonuçta günde tek ilaç kullanıyorsun zaten ilaç etkisini gösteriyor rna negatifse doktor değiştirmeyi düşünmez yani hasta olarak tek ilacı bende değiştirmek istenmezdim . Mesela ben Hivent günde 1 tok isentress günde 2 tane alıyordum yani günde 3 ilaç içiyordum bu Benin için zordu ve değişiklik istedim doktorum onayladı şu anda triumeq günde 1 tok alıyorum sabah 08:00 da . Tek ilaç kullanıyorsan fazla üstüne düşme bence

evet doktorum da değiştirmeyi düşünmüyormuş zaten @berkcan09 yani stribild ile iyi gidiyorsun yaşın ilerledikçe duruma göre bakacağız gerekirse ilaç değişikliğine gideceğiz dedi. bende ısrar etmedim. stribild'e devam :)

berkcan09

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Temmuz 14, 2018, 03:22:47 ÖS »
En mantıklısını demiş doktorum olması gerekende o zaten . Bazı doktorlarımız iyi Allah’a şükürler oldun ve kalabalık illerde muayene olmak ilaç yazdırmak zor gibi . Hava sıcak insanlar can sıkıcı Mesela ben muayene olmak için eğitim araştırma hastanesine fatkli bir ilçeden geliyorum o bile zor geliyor bana .

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #19 : Temmuz 14, 2018, 07:54:31 ÖS »
Haklısın @berkcan09 yine de çok şükür imkanlarımız çok güzel, her türlü hizmet sunuluyor. Allah devletimize zeval vermesin...

Bluecristal

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #20 : Eylül 30, 2018, 10:54:13 ÖÖ »
İlk tanıdan itibaren 4 aydır triumeq kullanıyorum ve hiçbir yan etki görmedim. Ekim ay sonunda kontrole gideceğim. Sadece psikolojim biraz bozuk. İlk kullanmaya başladığımda uyku sorunlar yaşadım. Zamanla düzeldi. Psikolojik te olabilir. Gelecek ile ilgili kaygılar biraz psikolojimi etkiliyor. Hayırlısı.