Mavi-Banner

Gönderen Konu: İki gündür alerjiyim sporcular bakabilir mi yada bilgisi olan  (Okunma sayısı 174 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aydınlıktakiyolcu

• Üye
  • *
İki gün önce kreatin tozu aldım 2. Kullanisim. Öncesinde bir hafta önce bcaa la birlikte almıştım yan etki olmamıştı ama iki gün önce aldığım kreatin beni alerji yaptı direk acile gidip iğne vuruldum ilaç yazdı. Şimdi kreatini ilaçtan tam 9 saat önce aldım şuan hafif iç ateşim var genvoya kullanıyorum negatifim. Şuan ilacı ve tedavimi tehlikeye sokarım

hk

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: İki gündür alerjiyim sporcular bakabilir mi yada bilgisi olan
« Yanıtla #1 : Haziran 15, 2018, 07:25:35 ÖÖ »
Merhaba, bende takviye ürünler kullanıyor idim ama karaciğer değerlerim aşırı yükselince doktorum kesmemi istedi. Şuan.değerlerim tekrar normale döndü çok şükür

Aydınlıktakiyolcu

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 15, 2018, 08:13:52 ÖÖ »
Ben devamlı kullanan değilim doğal yolları tercih ediyorum sadece ilacla etkileşim olurmu bilmiyorum ogun spor yapmadım kreatin aldım çıktım dışarı enerjim yoktu gece vardiyası çalışınca acilde iğne vuruldum gece kızarıklık geçiyor genvoya ilacim sanırım bidaha takviye almam ete yumurtaya sebzeye devam sizce sorun olurmu tedavi konusunda etkileşim  2 seferde

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Haziran 26, 2018, 07:10:41 ÖÖ »
Hayır 2 seferden bir şey olmaz
Ama evet önermiyoruz katkı maddeleri bilimum her şey olabiliyor içlerinde o tozların. Allerji yanı sıra karaciğer böbrek zorlaması da yapabiliyor.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #4 : Haziran 26, 2018, 10:02:57 ÖÖ »
doğal yollardan yapın şu kaslarınızı baklavalarınızı arkadaşlar yaaa :)