Mavi-Banner

Gönderen Konu: Cumartesi 💙  (Okunma sayısı 4044 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kosty

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Cumartesi 💙
« Yanıtla #105 : Temmuz 08, 2018, 09:56:02 ÖS »
Merhaba herkese ben de. Bugün yüzdüm. Biraz gezdim. Yiğenimi sevdim. Taksiciyle kavga edecektim hiç sallamadım. Sonra bunu yaptığım için cok mutlu oldum. Gökyüzüne baktım ve bir derin nefes aldım

Herkese iyi pazarlar. Haftanız güzel devam etsin ;)

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #106 : Temmuz 08, 2018, 11:10:17 ÖS »
@Angelowic bende seni sevirem ay can gardasim. Bugun cok kotu bir olay yasadim gunu mu zehir ettiler. En son bayramda gittigimde kirklarelin de yasayan amcamin kizi vardi ona dedim ben gelmeden gitme abla dunya gozuyle bir kez goreyim diye ona anlattim sıkıntimi oda gitmis ablasina ablasida gitmis amcamin ogluna erkek kardesine anlatmis. Babaannem ankaradaydi ameliyat olacak herkes yanina toplanmis oda herkesin icinde soylemis kendi ablam beni aradi pazar gunumu zehir ettiler bende amcamin kizini aradim dusmana gerek yok sizin gibi akraba olduktan sonra ölursem cenazeme gelmeyin bir daha da aramayin sormayin beni dedim. Tum aile ogrendi amcamlarin esi duydugu icin eminim onlarda kendi analarina babalarina soyleyecek dolayisi ile tum koy ogrenecek ben anneme bile soylemedim cok bunalimdayim napcam bilmirem

@Elif gerçekten mi? Neden anlattın ki :( çok üzüldüm şimdi bütün herkes duymuş ne yapacaksın peki? Çok zor duruma düşürmüştür seni şimdi öğrenmeleri. Kötü olmuş arkadaşım. Öyle ölürsem cenazeme gelmeyin fln deme yine dara düştüğünde anan baban bacın koşar @Elif bu sözümü de hiç unutma :( ama bu da geçer be arkadaşım. Keşke hiç anlatmasaydın. Kötü olmuş gerçekten...

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #107 : Temmuz 08, 2018, 11:11:20 ÖS »
Eyvallah gardaş :D Hahaha alemsin @Fatih ya :D  Seviyorum seni dostum. @Angelowic  sen dün gerçekten iyimişsin :D

@turuncu :) şu çekingen muhabbetini bana da anlatır mısınız artık @Fatih

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #108 : Temmuz 08, 2018, 11:38:35 ÖS »
@Angelowic hani yazdınya ben cekiniyorum.
@turuncu konusunda diye.onaylama diye attığın iletiden bahsediyorum.
:)
:)d

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #109 : Temmuz 09, 2018, 12:03:03 ÖÖ »
@Angelowic bende seni seviyorum güzel arkadaşım ❤️ Benim nickim gök kuşağından sadece kırmızı kaldı ; ama sen rainbow umuzun tüm renklerini barıdırıyorsun:)) bende geri kazanırım umarım sağlığıma kavuşunca (rna negatif olunca)

Teşekkür ediyorummmmm @OnlyRedLeftFromRainbow kalbin çok güzel senin hep güzel insanlarla karşılaşırsın inşallah...
Starbucks Coffee'de uzun uzun kahve sohpetler sözünü unutma arkadaşım.
Sende bütün renklerimizi yeniden barındıracaksın. Çok yakında. Bir An önce tedavine başla hemennnn :)

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #110 : Temmuz 09, 2018, 12:05:03 ÖÖ »
Merhaba herkese ben de. Bugün yüzdüm. Biraz gezdim. Yiğenimi sevdim. Taksiciyle kavga edecektim hiç sallamadım. Sonra bunu yaptığım için cok mutlu oldum. Gökyüzüne baktım ve bir derin nefes aldım

Herkese iyi pazarlar. Haftanız güzel devam etsin ;)

Ne güzel bir pazar geçirmişsin :) @kosty sevgi dolu, hep böyle mutlu olman dileğiyle. Gökyüzü hepimize yetiyor. İçimize çekelim...

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #111 : Temmuz 09, 2018, 12:07:23 ÖÖ »

@Angelowic  sen dün gerçekten iyimişsin :D

Geç dalganı sen benimle @turuncu öyle olsun :)

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #112 : Temmuz 09, 2018, 12:09:54 ÖÖ »
Kimler bu cumartesi akşamı ne yapıyor bakalım 😎 planlar neler anlatın bakalım dökülün 😄

Evdeyim ya ileti onaylicam 😀  internetten dizi filan izlerim.

Sen ne yapıyorsunnnnn 😇 @iss yarın iş var erken uyur bütün millet şimdi

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #113 : Temmuz 09, 2018, 12:30:43 ÖÖ »
Kimler bu cumartesi akşamı ne yapıyor bakalım 😎 planlar neler anlatın bakalım dökülün 😄

Yazdıkca yazıyor zalımlar 😂son bir onay yapıp teli şarja takıyor ve uyumaya geciyorum. İyigeceler @Angelowic ve forum ahallisi
Sakladığın sır senin esirindir.
Açığa vurursan sen onun esiri olursun.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #114 : Temmuz 09, 2018, 12:42:32 ÖÖ »

Yazdıkca yazıyor zalımlar 😂son bir onay yapıp teli şarja takıyor ve uyumaya geciyorum. İyigeceler @Angelowic ve forum ahallisi

Yazarlar zalımlarrrrrr guzummmm yazarlar 😄

Şaka bir yana evet sabah iş var hepinize iyi geceler tatlı rüyalar. Sendromsuz bir pazartesi olsunnnnnn 🌷

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #115 : Temmuz 13, 2018, 11:12:50 ÖS »
Evet arkadaşlarrrrr 😇

Yine geldik bir haftanın sonuna daha yarın cumartesi 💜

Hepinize mus mutlu haftasonları diliyorum. Çiçek gibi olsun mis gibi koksun 🌺

Geceniz güzel olsun...

mongolmann11

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #116 : Temmuz 14, 2018, 03:39:16 ÖÖ »
@Angelowic Nasıl bu kadar mutlu olabiliyorsun veya mutluymuş gibi mi yapıyorsun bize moral mi vermeye çalışıyorsun?
Olmuyor hiçbir günüm mutlu
Bakamıyorum önüme umutlu
Tatsız acı oldu ömrüm
Kahroluyorum ölüyorum...
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2018, 03:47:50 ÖÖ Gönderen: mongolmann11 »

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #117 : Temmuz 14, 2018, 12:40:03 ÖS »
@Angelowic Nasıl bu kadar mutlu olabiliyorsun veya mutluymuş gibi mi yapıyorsun bize moral mi vermeye çalışıyorsun?
Bakamıyorum önüme umutlu
Tatsız acı oldu ömrüm
Kahroluyorum ölüyorum...

merhaba @mongolmann11 nasıl bu kadar mutlu olabiliyorum sorusuna yaşamayı severek diye cevap vermek istiyorum. mutluluğumu da sizlere mutluluk versin diye veriyorum paylaşıyorum :) biraz moral oluyorsa ben daha çok mutlu oluyorum. ne yaşıyorsan nasıl bir hayatın varsa hastalığı parasızlığı yalnızlığı mutsuzluğu hepsini ne olur bir kenara bırak, yarın sabahı göreceğinin bile garantisi yok biliyorsun değil mi? :) sonra pişman olmayacak mısın kısacık ömrümü mutsuz olarak geçirdim yaşadım bitti diye? bence denemelisin mutlu olmayı en azından elindekilerle...

mehmet0909

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #118 : Temmuz 14, 2018, 08:07:04 ÖS »
Bakamıyorum önüme umutlu
Tatsız acı oldu ömrüm
Kahroluyorum ölüyorum...
karamsar olma mongol dostum defalarca söyledim ne hastalıklar var diye en kötüsü kanser zaten onun üstüne bir hastalık daha çıkmadı.benim hastalıkta hepinizinkinden daha beter.hergün fare zehri içmek nedir bilir misin?karnin hep şiş olur yemek yemedigin halde paso osurursun nasıl birşey bilir misin mongol kardeş?

mongolmann11

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #119 : Temmuz 14, 2018, 08:27:48 ÖS »
@mehmet0909 Geçmiş olsun Mehmet kardeşim. Umarım bir gün hepsi biter de kurtuluruz. İster istemez geceleri efkarlanıyorum alkol aldığımda da zaten kafamdaki düşünceleri engelleyemiyorum aniden hüzün keder çöküyor