Mavi-Banner

Anket

sevgililer günü senin için ne ifade ediyor ?

ne? bugün sevgililer günümü ? ya sahidende bugün 14 şubatmış..
3 (27.3%)
kapitalist sistemin bi argumanı..amaç ekonomiyi canlandırmak? ben bu oyuna gelmem..
6 (54.5%)
demin çiçekçiden çiçek aldım sevgilime..hediyemi zaten almıştım..en sevdiğim gün.
2 (18.2%)
sevgilim olsada keşke çiçek ve hediye alsam..ama yok..seneye olur belki..umudum var.
0 (0%)
nerden çıktı sevgililer günü...işin yoksa çiçek al hediye al...hay başıma gelen..offff...
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 11

Gönderen Konu: sevgililer günü senin için ne ifade ediyor ?  (Okunma sayısı 405 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
sevgililer günü senin için ne ifade ediyor ?
« : Şubat 14, 2018, 10:08:54 ÖÖ »
evet arkadaşlar...başlıktanda konu belli...yılın en tehlikeli günü geldi çattı....

şimdi eminim ne alaka bedevi..? sevgililer günü niye tehlikeli olsun ? nerden çıkardın bunu ?

diyenleri duyar gibiyim...arkadaşlar bişey biliyoruzki tehlikeli gün diyorum...?

yapılan bi araştırmaya göre en çok ayrılıklar sevgililer günü yaşanıyormuş...nedenini söylememe gerek yok sanırım..

bi tarafta bi beklenti olup ,diğer tarafta umursamaz olunca vaziyet dargınlıklara ve hatta ayrılıklara kadar gidiyormuş..
yani siz belki bu tip günleri önemsemiyor olabilirsiniz ama karşınızdaki insanlar bu tip günlere gereğinden fazla önem
yüklüyor olabilir..onun için aman dikkat diyelim...

« Son Düzenleme: Şubat 14, 2018, 10:11:39 ÖÖ Gönderen: bedevi »

Gokkusagi

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: sevgililer günü senin için ne ifade ediyor ?
« Yanıtla #1 : Şubat 14, 2018, 10:37:44 ÖÖ »
Hiçbir sevgililer gününe sevgilimle girmediğim için bir anlamı olmayan gün. Ayrıca özellikle sevgi gibi emek isteyen  birşeyin bir güne sığdırılmalı çabası da saçma. Sevgilim olmadığı İçin kutlanmasına şiddetle karşıyım  :D
Gri gökler, sadece geçmekte olan bulutlardır.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Şubat 14, 2018, 11:35:05 ÖÖ »
Sevgilisi olmayanlar için çok üzücü bir gün olabiliyor, daha önceleri her sevgililer gününde hüzünlenirdim.

Şimdi ise çok özel bir şey yapmıyoruz, zaten pahalı hediyeler isteyen bir şey beğenmeyip dudak büken şımarık sevgilim olsun istemezdim :p akşam kendi elimle sevdiği tatlıdan yapıp yedirmeyi planlıyorum kremalı pudingli şam fıstıklı. Oh. Mis.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Şubat 14, 2018, 12:49:38 ÖS »
Sevgiliniz eşiniz varsa, bilinçli bir şekilde yanınızda dimdik durup sizi desteklemişse kıymetini bilin. Sadece bugun degil hergün onu mutlu edin. Sevgilisi olan, olmayan tüm arkadaşların sevgililer günü kutlu olsun.

Sevin, sevişin, korunun. 😁
Sakladığın sır senin esirindir.
Açığa vurursan sen onun esiri olursun.

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Şubat 14, 2018, 12:54:25 ÖS »
@Mavera sende fazla cimri olma canım :) sevgilinin hayrına Tema vakfına 5 adet fidan hediye edebilrsin.pahalı değil anlamlı.
Pudingte neymiş :)))

yastikyorgan

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Şubat 14, 2018, 01:18:32 ÖS »
Tek sevgilim annem 😀 İyi günde kötü günde terk etmeyen tek insan 😘😊

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Şubat 14, 2018, 01:41:13 ÖS »
Hüzün, umutsuzluk...
4 yıl önce bosandigimdan beri hic sevgilim olmadı.
İki kişiye acildim, ikisinden de ret yedim. Sonra da hic denemedim.
Zaten 37 olmuşum bu saatten sonra benden geçti.
« Son Düzenleme: Şubat 14, 2018, 04:01:44 ÖS Gönderen: Arutha »

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #7 : Şubat 14, 2018, 03:20:28 ÖS »
Ayy en son 2010 da 14 Şubat gününde sevgilim vardı :) O sebeble benim için bi anlamı yok, sevgilim olsaydıda bi anlamı olmazdı. Özel günlere takıntılı olcak yaşları geride bıraktım :)
Su gibi berrak yeni bi hayat.

wulfwulf

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Şubat 14, 2018, 05:01:33 ÖS »
Bence gereksiz bir detay, insan sevdigini her gün sevmeli, hediye cicek vs.de icinden geldiginde almali. Biz ufak bir restoranda aksam yemegi yiyecegiz, öyle ekstra 14 subat kazigi yapmayan bir yerde. Cok sevdigi cikolatadan aldim, onu vericem hediye niyetine. Yeter bize.

Bana bu hediye olayi genel olarak biraz gereksiz geliyor. Hani insanlarin durumu olmaz da ihtiyaci olan birseyi alamaz olur, onu hediye edersin anlarim. Ama kendi parasini kazanan insanlar zaten istedikleri seyleri satin alabilir, istemediklerini de sirf hediye diye onlara verip yillarca saklamak zorunda birakmak sacma geliyor. Bana biri hediye ne alalim sana diye sordugunda yiyecek birsey istiyorum beraberiz yeriz diyerek. Begenip begenmeyecegim belli olmayan bir seye bosuna masraf yapmasindansa bu daha mantikli geliyor. El emegi ugrasip yapilan hediyeleri ayri tutuyorum tabi, onlarin manevi degeri cok yüksek.

Sevgilisi olmayan arkadaslar da üzülmesin ama tavsiyem evde kalsinlar. Disarida herkes cicek böcek modunda olunca insan ister istemez hüzünleniyor. (En azindan ben üzülüyordum.)
Tani: 08.05.2017 - Ilac: Triumeq
-------------------------------------------
CD4: 472, RNA: 108000 - 01.06.2017
CD4: 605, RNA: 144 - 06.07.2017 :)
CD4: 635, RNA: Undetectable - 05.10.2017 :D
CD4: 645, RNA: Undetectable - 08.01.2018
CD4: 625, RNA: Undetectable - 12.04.2018

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Şubat 14, 2018, 06:20:28 ÖS »
Sevgilisi olmayanlar için çok üzücü bir gün olabiliyor, daha önceleri her sevgililer gününde hüzünlenirdim.

Şimdi ise çok özel bir şey yapmıyoruz, zaten pahalı hediyeler isteyen bir şey beğenmeyip dudak büken şımarık sevgilim olsun istemezdim :p akşam kendi elimle sevdiği tatlıdan yapıp yedirmeyi planlıyorum kremalı pudingli şam fıstıklı. Oh. Mis.

valla kremalı pudingi falan okuyunca meşhur dokuz buçuk hafta filmi geldi aklıma üstad...ne filmdi ama..tabi o filmde kremalı pudingin kullanım şekli biraz enterasandı :)   ...ama güzeldi..

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Şubat 14, 2018, 06:22:48 ÖS »
Hüzün, umutsuzluk...
4 yıl önce bosandigimdan beri hic sevgilim olmadı.
İki kişiye acildim, ikisinden de ret yedim. Sonra da hic denemedim.
Zaten 37 olmuşum bu saatten sonra benden geçti.

tek değilsin üstad...yalnız kalpler kulübüne hoşgeldin...benimde durumum senden çok farklı değil..
senden geçti ise benden hayli hayli geçti...

littlemonster

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Şubat 14, 2018, 09:40:26 ÖS »
Bundan sonra beraber yürüyeceğimiz, beni terk etmeyecek biricik antiretroviral tedavimi ifade ediyor, aşkım Genvoya :D
Rna Undetectable :) 12.10.17

Taurus

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Şubat 14, 2018, 10:22:31 ÖS »
ben uzun bir süreden sonra sevgililer gününü yalnız geçirdim. Sevgilim varken de çok anlamsız gelirdi. Ama şunu söyliyim alacağım en güzel hediye @Mavera nın yaptığı gibi kremalı puding olurdu. Nedense sevgilimin benim için yaptığı bu küçük ama anlamlı jestler beni çok duygulandırırdı. Mesela bir iphone almış olması aynı etkiyi bırakmazdı. Sanırım benim kalbime giden yol gerçekten midemden geçiyor  ;D ;D ;D ;D