Mavi-Banner

Gönderen Konu: Yalancı Pozitiflik  (Okunma sayısı 581 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mhmtozkn

• Ziyaretçi
Yalancı Pozitiflik
« : Şubat 05, 2018, 11:29:43 ÖS »
merhaba iyi günler arkadaşlar şüpheli ilişkimden 23. gün üni hastanesinde test aldım test adı ney bilmiyorum doktor bile bilmiyor pozitif geldi doğrulamaya gidicek 3 tüp daha kan ver dedi neyse ben 24. gün şehir hastanesine gittim orada eliza testi yaptırdım negatif hiç bişey çıkmadı doktora anlattım böyle böyle diye bana dediki bide ahenk lab a p24 yollayalım dedi yolladık oda negatif geldi sonra ankaradan gelen sonuç negatif yalnız kafama takılan şey ankarada wester blod yapmamışlar makroelisa ile hepatitlere altta ta anti hiv 1-2 negatif yazıyor değer yazmıyor yanında küçük bi yerdede thsk doğrulandı diyor gerçekten o hastanedeki lab görevlileri olsun hepsi başka bişey diyor sonuç negatif ama wb uygulanmamış thsk sitesinde bişeyler okudum bana yapılan 2017 martta yeni girmiş herhalde bu testte pozitif çıkarsa wb yapıyorlarmış öbürsü gün şehir hastanesindeki doktoruma sonuçları gosterdim oda ankaradan gelmiş dedi ha birde ankaradan kan değerlerim geldi doktor normal herşey dedi yalancı pozitiflik olmuş artık at bu konuyu kafandan ama testini 90. gün teyit ettir p24 ün negatif gelmesi iyi büyük ihtimal dönmez dedi dayanamadım 70. gün eliza ile baktırdım tekrar hepatitler hiv vdrl-rpr tph negatif doktor kesine yakın sonuçtur bu dedi genelde vakalar 1. ayda poz olur dedi herhangi bir rahatsızlıgım yok yaşım 20 lütfen bana yardım edin yalancı pozda kaldı kafam wb yapmadılar diye hala kafamda yardımcı olucak olan varsa allah şimdiden razı olsun dualarım hepiniz üstünedir...

hk

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Yalancı Pozitiflik
« Yanıtla #1 : Şubat 05, 2018, 11:38:16 ÖS »
Arkadasim merak etme , 70. Gün test olmus sun ve negatif gelmis. Artik Üstün’e gitmene gerek yok.
Doktorlar dogru yu soylemis zaten , En iyi testler uygun Zamanlarda yapilmis daha ne olsun. Negatif sonucun kesin.

Konuyu kapat ve bundan sonra HEP KORUN....
« Son Düzenleme: Şubat 05, 2018, 11:41:22 ÖS Gönderen: hk »

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Şubat 06, 2018, 07:11:47 ÖÖ »
Drun yeterli açıklama yapmış bence.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

mhmtozkn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Şubat 06, 2018, 02:30:21 ÖS »
Bilmiyorum aklıma hep en neden yapılmamış diyorum bi kaç yerde daha okudum başkalarınada yapılmamış ama bu testin yalancı pozitif olduğu kesin demi birde sizlerden duymak isterim... özellik @Mavera başta olmak üzere hepinize teşekkür ederim şu siteye paYlaştıgınız bildiler olmasa şuan intahar etmiştim tekrar hepinizden Allah razı olsu

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Şubat 06, 2018, 02:42:07 ÖS »
Konu kilit.
Sunu da bil bu sitede "pozitif ciksam intihar ederdim" tipi sacmaliklara izin vermiyoruz. Bir daha bu sekilde konusursan ihrac edileceksin.
« Son Düzenleme: Şubat 06, 2018, 07:04:49 ÖS Gönderen: Arutha »

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Şubat 17, 2018, 09:19:06 ÖÖ »
Mhmt,
Raporunda intihar ederim demedigini belirtmissin. Bunu israrla vurgulamissin.
Siz olmasanız intihar ederdim lafı nasıl anlaşılır.
Yine de beyan öncelikli esastır. Konuyu kapatalim.
« Son Düzenleme: Şubat 17, 2018, 04:07:59 ÖS Gönderen: Arutha »