Mavi-Banner

Gönderen Konu: Fobi mi sizce ?  (Okunma sayısı 1378 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fikirdaş

• Yeni Üye
  • *
Fobi mi sizce ?
« : Ekim 30, 2017, 05:14:21 ÖS »
Herkese mutlu günler yarınlar diliyorum. Ukraynada bir bayanla oral dahil korunmalı ilişki yaşadım fakat herkes sadece latex korur diyorlar ben bilmiyorum latex mi değil mi yaşadığım ilişkiyi yaşadığım tarih 15 ekim yaşadığım belirtiler ise boğaz ağrısı koltuk altında ağrı ve kasık lenf bezlerimde ağrı sırtımda ağrı var çok fazla sizce enfekte olma durumum nedir ? Obsesif kompulsif bozukluktan şüpheleniyorum prozac 20 mg kullanıyorum rahatsızlık verdiğim için özür dilerim. Cevaplarsanız müteşekkir olurum 🙏

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
Ynt: Fobi mi sizce ?
« Yanıtla #1 : Ekim 30, 2017, 06:17:00 ÖS »
kondom yırtılmadığı sürece yada  bir  kondom defalarca  kullanılmadığı sürece  koruyuculuğu devam eder. Dediğin gibi  sende  o.k.b  olabilir bir  psikologa  giderek destek almalısın.
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Fikirdaş

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Ekim 30, 2017, 07:16:56 ÖS »
Son soru daha fazla kirlilik yaratmayacagım izninizle latex veya diğerleri bulasıcılık konusunda düşünceniz nedir

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #3 : Ekim 30, 2017, 07:58:17 ÖS »
sonuçta  sadece  latex koruyor olsaydı, bu kadar  çok kondom  çeşidi  ve  markası  olmazdı  değil mi ?
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Fikirdaş

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ekim 30, 2017, 08:20:46 ÖS »
Haklısın nette vikipedi dahil böyle bilgiler dolanıyor ya o yüzden özelden yazmak isterim fakat size ulasmam bu kanallardan zor ben ukraynada yaşıyorum yolunuz düşerse misafir etmek isterim  :)

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Ekim 30, 2017, 09:38:12 ÖS »
Hastalıktan korumayan tek kondom çeşidi koyun barsağı zarından yapılanlar bunlar da marketlerde satılmıyor, kullananlar kendileri üretiyor.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

lifeisagame

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ekim 30, 2017, 09:57:35 ÖS »
Dostum biz burada sana ne desek boş, test olup sonucunu görene kadar bunu kafandan atamayacaksın eminim buna. Bu nedenle yaşadığın ilişki tarihinden 3 ay sonra bir devlet hastanesine git, testini yaptır kafan rahat etsin

Fikirdaş

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Ekim 30, 2017, 10:44:45 ÖS »
Çok teşekkür ederim sanada değerli mavera yolunuz düşerse hepinizi beklerim :)

hladnokroven

• Üye
  • *
  • всё будет хорошо!
« Yanıtla #8 : Ekim 31, 2017, 12:27:53 ÖÖ »
iyi geceler! korunduğunuz için bulaş olmadığını tahmin ediyorum (ki birlikte olduğunuz kişinin hiv pozitif olmadığını düşünüyorum) endişeniz için ise test yaptırmanız genel ruhsal durumuz için sağlıklı olur. 
tohumu saygı olan bitkinin çiçeği sevgi olur...

Fikirdaş

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Ekim 31, 2017, 10:35:29 ÖÖ »
Değerli kardeşim bilmiyorum çok fazla belirtim var geçmeyen ishal var şuanda oral dahil korundum fakat şu saatten sonra yapacak birşey yok beni korkutan kesinlikle hiv değil toplum ön yargısı bu konuya hakim bir millet değiliz iş güç sıkıntı oluyo biliyorsun yoksa düzenli bir tedavi ile hayatına normal koşullarda devam edileceğini 3 ana madde dısında bulası gerçekleşmeyeceğini bilmiyor toplum. Ben hastanede çalışırken bir sürü + hasta geldi gayet güle oynaya yardımcı oldum çünkü bilgi sahibiyim bu konuda hayırlısı olsun napalım ne gelirse yaradandan başım gözüm üstüne

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Ekim 31, 2017, 11:16:51 ÖÖ »
Prozac zaten doktor kontrolünde kullanmıyor musun? Bu fobiyi yenemiyorsan, günlük hayatını etkiliyorsa, tekrar psikiyatri doktoruna giderek anlatabilirsin, belki başka ilaç önerebilir. Bu tarz şeyler fobi, obsesyon yani takıntı, depresyon, panik bozukluk vs hepsi çok iyi bilinen hastalıklar, hepsinin tedavisi var, ama uzman psikiyatristlerde. Hayatı kendinize zehir etmeyin.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Fikirdaş

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Ekim 31, 2017, 11:47:57 ÖÖ »
Değerli mavera bazen onların veremediğini veriyosun evet doktor kontrolunde aldım iyi gelmezse dozu arttırcaktık fakat o işimi bırakıp buraya yerleşince gidemedim bir daha

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #12 : Ekim 31, 2017, 12:04:34 ÖS »
Bu durumda ilk yapman gereken/bir numaralı önceliğin bu siteye girip yazmak değil, yeni bir psikiyatri doktorundan randevu bakmak olmalı.

Fikirdaş

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Ekim 31, 2017, 03:51:38 ÖS »
Rahatsılık için özür diliyorum arkadaşların buraya cevaptan çok önemli işlerinin oldugunun farkındayım bütün belirtileri yaşayınca üst üste siz değerli kardeşlerimin tecrübelerinden faydalanmak istedim yereterince bilgi aldım. Allah razı olsun kilitleyebilirsiniz  :)