Mavi-Banner

Gönderen Konu: Oops! Bende Hiv Var  (Okunma sayısı 441 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lifeisagame

• Ziyaretçi
Oops! Bende Hiv Var
« : Ekim 05, 2017, 11:43:12 ÖS »
26 yaşındaki Daryll Rowe, birçok erkeğe hiv virüsü bulaştırmak için "sinsi bir kampanya" başlatmakla suçlanıyor.
Kurbanlarından birine, "Belki de şu an ateşler içinde yanıyorsundur, çünkü senin içine boşaldım ve bende  HIV var, oops ..." diyerek mesaj gönderdi.
Mahkeme, ayrıca Rowe'nin kurbanlarından birini de aradığını ve telefonda adama gülerek potansiyel teşhisinden bahsettiğini söyledi. Kurban daha sonra yaptırdığı testte kendisine bulaşan virüsün türünün Rowe'unki ile aynı olduğunu öğrendi.
Rowe ile seks yapan başka bir adam da prezervatif kullandığını ancak daha sonra lavabodaki atık kondomun uçlarının koparılmış olduğunu farkettiği belirtti.
Diğer insanlara HIV virüsünü bulaştırmak için sinsi ve kasıtlı bir kampanyaya başlattı. Maalesef tanıştığı bazı erkekler için bu kampanyası başarılı oldu. Grindr aracılığıyla tanıştığı erkeklerle sayısız ve rastgele cinsel ilişkiler yaşadı ve o adamların her birini, HIV negatif olduğuna inandırarak kandırdı. Adamlara temiz olduğunu söyledi ancak prezervatif konusunda ısrar edenler için de kasıtlı olarak prezervatifin uçlarını kesti ve çoğuna seksten sonra küfürlü ve alaycı mesajlar gönderdi.
Rowe, Sussex'ten sekiz erkekle, kuzey doğudan da iki kişiyle tanıştığını söyledi. En azından dört tanesine virüs bulaştı, diğerlerine ise şans eseri bulaşmadı. Altı haftada sonuçlanması beklenen dava devam ediyor...
https://www.thesun.co.uk/news/4620606/hiv-positive-hairdresser-tampered-condoms-infect-grindr-sex-partners/

Ne kadar kötü niyetli insanlar var şu dünyada gerçekten bu haber kan dondurucu. Şeytanın aklına gelmez prezervatifin uçlarını kesip de milleti kandırmak
« Son Düzenleme: Ekim 05, 2017, 11:49:48 ÖS Gönderen: lifeisagame »

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Oops! Bende Hiv Var
« Yanıtla #1 : Ekim 06, 2017, 07:39:46 ÖÖ »
Kötü olmasına kötüymüş evet. Ama biraz da salakmış sonradan mesaj atması falan direkt aleyhine delil, ceza alır.

Akıllı kötüler daha tehlikeli ve onlar hala aramızda. Vurdukaçtı yapıyorlar ve kimsenin ruhu bile duymuyor. Benim olayımda kondomu çıkartmıştı partnerim ben utanıp ses etmemiştim. Kesmek daha sinsiceymiş ama, herkes benim kadar pasif değil tabi cazlayabilir farkedince. (Pasif o manada demedim  :P )
« Son Düzenleme: Ekim 06, 2017, 07:41:07 ÖÖ Gönderen: Mavera »
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Ekim 06, 2017, 08:24:05 ÖÖ »
benim anlamadığım bu adam demek tedavi görmüyor...bulaştırıcı olduğuna göre....iyide derdi ne bu adamın ?
tamam sadist olduğu muhakkak ama kendin neden tedavi görmüyosun mübarek...

lifeisagame

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 06, 2017, 09:41:53 ÖÖ »
@bedevi Tedavi görüyormuş ama ilaçlarını içmeyi bırakmış bulaştırabilmek için sanırım haberde öyle diyordu

antalyadan_

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ekim 06, 2017, 09:53:09 ÖÖ »
bir ara burada bugchasers diye bir sey okudum, sonra ne kadar ciddi diye tumblra falan baktim. Ciddi manada varmis bu tipler, iste aids viral yukumu sana birakmak istiyorum diyenler, altina ben istiyorum cok sexy diye yorum yapanlar, direkt party de damardan hiv+ kan verenler... Acayip bir sey gercekten.. Ruh hastasi tipler yani..