Mavi-Banner

Gönderen Konu: kırmızı reishi mantarı  (Okunma sayısı 568 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bejaia

• Katılımcı Üye
  • *
kırmızı reishi mantarı
« : Ağustos 16, 2017, 01:35:39 ÖS »
merhaba arkadaşlar ;
aranızda bu ürünü ( kırmızı reishi mantarı ) kullanan veya bilgisi olan varmı, bağışıklık güçlendirip, ilaç yan etkilerini en aza indirgeyen bir ürünmüş, bir arkadaşım bunun pazarlamasını yapıyor bana anlattı hatta hepatit b hastasında  4 aylık kullanımda virüsü kandan yok etmiş ben tereddütte kaldım acaba kullanan varmı diye sorayım dedim, bu kontrolümde doktorumada soracağım

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: kırmızı reishi mantarı
« Yanıtla #1 : Ağustos 16, 2017, 04:48:08 ÖS »
Kisisel kanaatim bilmedigimiz bir ürünü kullanmamak. Doktorunun bu ürünle ilgili bilgisi olacagini sanmıyorum. Ayrıca bitkiler illaki sifa verir ama bizim dikkat etmemiz gereken bir konu ilaç etkileşim konusu. Bazi bitkilerle ilaclar etkileşim yapabiliyor. Her bitkinin ilaclar ile etkilesimine bakilmasinin imkanı yok.saticilarin ürünü öven laflarina cok itibar etmemeliyiz. Her derde deva, romatizmayi bitiren hic agri birakmayan kremlerin 3 paketi 39 tl ye satiliyor:)

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Ağustos 17, 2017, 08:37:34 ÖÖ »
Uzak durmanı tavsiye ederim. Bilimsel olarak hiv'i durdurabildiği kanıtlanmış tek şey, ilaçlarımız. Yoksa drlarımız o mantardan yazardı bize yut yut, iyi geliyo diye.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

O.S

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ağustos 17, 2017, 09:36:26 ÖÖ »
Dostum.. ilaçlarını düzenli alman yeterli sağlıklı olmak için başka hicbirseye ihtiyacın yok.

wulfwulf

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ağustos 17, 2017, 12:17:00 ÖS »
Ben doktoruma sordugumda, ek hicbir ürün kullanmama gerek olmadigini, immün sistemimizin milyonlarca yilin birikimi sonucunda bu hale geldigini ve disaridan besin takviyesiyle anlik müdahale edilemeyecigini söylemisti. Ilaclardan baska hicbir seye ihtiyacimiz yok, bence inanma.
Tani: 08.05.2017 - Ilac: Triumeq
-------------------------------------------
CD4: 472, RNA: 108000 - 01.06.2017
CD4: 605, RNA: 144 - 06.07.2017 :)
CD4: 635, RNA: Undetectable - 05.10.2017 :D
CD4: 645, RNA: Undetectable - 08.01.2018
CD4: 625, RNA: Undetectable - 12.04.2018

bejaia

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Ağustos 17, 2017, 02:41:35 ÖS »
anladım ben genede kontrolde doktoruma bir danışacağım, belkide iyi gelecek sonuçta bir umuttur, kullandığımız ilaçalrında bir sürü yan etkisi ve zararı var bu mantar zararlı toksinleri atıyormuş ona da bir sorayım, sakın yanlış anlamayın düşüncenizi önemsemediğimi söylemiyorum, zaten yazma amacım daha önce kullanan veya deneyimi olan oldumu merak etmiştim sanırım olmamış

Candle1

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ağustos 17, 2017, 09:02:25 ÖS »
Kirmizi reishi mantarinin kanser konusu disinda yeterince arastirilmadigini dusunuyorum. İcinde cok sayida yararli madde bukundugu soylensede bunun hangi hastaliga yararli hangisine duyarli oldugu hala bilinemiyor. Sadece kanser hastalarinda destek tedavisi olarak oneriliyor. Ayrica bu mantarin etkinliginin artmasi amaciyla ko enzim, Q10 ve B vitamini gerekli deniyor. Bir diger gorus ise bu mantarin bircok cesidinoldugu fakat yararli olan cesidinin tek oldugu.

Filiz

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Ağustos 17, 2017, 11:36:03 ÖS »
    Hepatit b virüsünü yok etmek ne demek anlayamadım. Böyle bir şey olmaz..Sadece antikor oluşma direnci olanlarda antikor oluşumuna destek olabilir mi diye düşüdüm    yani düşük titrede antikor seyri olanlar iiçin.  Böyle bir mucizesi varsa herkes keşfeder ve bunu   hekimler bilirlerdi.....

Şahika

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ağustos 18, 2017, 12:29:55 ÖÖ »
Reishi mantarı her derde deva fakat  alternatif tip ürünleri olarak nitelendirilen bu ürünlerde iyi bir firma bulmak çok önemli geçmiş yıllarda erkel diye bir firma vardı hala duruyormu bilmiyorum.
Bizlere cok büyük katkısı olmaz ,cd4 u yukseltir evet cd4 u uzun sure ilac kullandigi halde yukselmeyenler bence iyi bir firma bulduklari takdirde deneyebilirler.kullandığımız ilaçlar hariç hiçbir ürünün tedavi edici özelliği yok. .

bejaia

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Ağustos 18, 2017, 04:54:12 ÖS »
Reishi mantarı her derde deva fakat  alternatif tip ürünleri olarak nitelendirilen bu ürünlerde iyi bir firma bulmak çok önemli geçmiş yıllarda erkel diye bir firma vardı hala duruyormu bilmiyorum.
Bizlere cok büyük katkısı olmaz ,cd4 u yukseltir evet cd4 u uzun sure ilac kullandigi halde yukselmeyenler bence iyi bir firma bulduklari takdirde deneyebilirler.kullandığımız ilaçlar hariç hiçbir ürünün tedavi edici özelliği yok. .
zaten bende bunu kesin tedavi kürü olarak sormadım, takviye ürün bağışıklığımızı güçlü tutmak cd4 lerimizin daha yüksek olması vücut direncimizin artmasına katkı anlamında sormuştum.

Şahika

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ağustos 18, 2017, 07:10:02 ÖS »
Arkadaşım bunun pazarlamasını yapıyor demişsiniz, sakıncası yoksa firma adi verebilirmisiniz?

Ben yıllar evvel ilaca başlamazken kullanmıştım cd4 lerimde oynama yapmıştı belirgin bi sayida.
Cd4 kaç?

bejaia

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Ağustos 22, 2017, 01:55:32 ÖS »
Arkadaşım bunun pazarlamasını yapıyor demişsiniz, sakıncası yoksa firma adi verebilirmisiniz?

Ben yıllar evvel ilaca başlamazken kullanmıştım cd4 lerimde oynama yapmıştı belirgin bi sayida.
Cd4 kaç?
buradan firma ismi verilmiyor diye biliyorum amacımda ticaret değil sadece kullanan varmı diye sordum buradan bana özelden mail atarsan sana firma iletişimi verebilrim