Mavi-Banner

Gönderen Konu: Lutfen yardim...Bebek icin doktor oneriniz varmi..???  (Okunma sayısı 673 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bebegim

• Katılımcı Üye
  • *
Lutfen yardim...Bebek icin doktor oneriniz varmi..???
« : Temmuz 13, 2017, 02:27:57 ÖS »
Arkadaşlar hepinize merhaba...Nasılsınız...?Umarım hepiniz iyisinizdir...Hayatta size hep
 gülsün..Hepinize sağlıklı günler dilerim...Sonunda kocamın 2.negatifini gördük...çok mutluyum..doktorumuz artık sperm yıkama ve aşılama ile bebek sahibi olabilirsiniz dedi...Bu ay nasipse asilamamiz yapilcak..herşey yolunda giderse inş...Yanlız doktor olarak faruk buyru çok ilgisiz..Başkada seçenek yok...istanbul içi...antepli arkadaşımız Şişli memorial hastanesini önermişti...semra hoca ve ekibini..kendisiyle görüşüp bilgi almak istiyorum...hastaneyle görüşmeden önce...antepli arkadaşımız lütfen msjimi görür görmez yazarmisin bana yorum...Ekip gerçekten iyimi..Önyargı varmi...?rahat davranabilcekmiyiz...?acil cevap bekliyorum @antepli27  ... şimdiden hepinize teşekkürler...Bu konuda bilgi sahibi olan herkesten yardım bekliyorum...sağlıcakla kalın...

Bebegim

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Lutfen yardim...Bebek icin doktor oneriniz varmi..???
« Yanıtla #1 : Temmuz 14, 2017, 01:26:41 ÖÖ »
Kimse cvp yazmamış...antepli kardeşimde yok piyasada...ne üzücü....😥😥😥😥

lifeisagame

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Temmuz 14, 2017, 09:59:32 ÖÖ »
Merhaba. Burda kimsenin bu konu hakkında bilgili olduğunu sanmıyorum ama pozitif yaşam derneği diye bi kurum var orayla irtibata geçersen belki sana yönlendirme konusunda yardımcı olabilecek kişiler bulabilirsin.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Temmuz 14, 2017, 11:44:13 ÖÖ »
Siteye ulaşım son zmanlarda  zor oluyor. Hata veriyor. O yüzden görmemiştir Antepli.. Girince cevap verir. Sevindim adınıza. Hadi hayırlısıyla :)

antepli27

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Temmuz 20, 2017, 11:11:53 ÖS »
Arkadaşlar hepinize merhaba...Nasılsınız...?Umarım hepiniz iyisinizdir...Hayatta size hep
 gülsün..Hepinize sağlıklı günler dilerim...Sonunda kocamın 2.negatifini gördük...çok mutluyum..doktorumuz artık sperm yıkama ve aşılama ile bebek sahibi olabilirsiniz dedi...Bu ay nasipse asilamamiz yapilcak..herşey yolunda giderse inş...Yanlız doktor olarak faruk buyru çok ilgisiz..Başkada seçenek yok...istanbul içi...antepli arkadaşımız Şişli memorial hastanesini önermişti...semra hoca ve ekibini..kendisiyle görüşüp bilgi almak istiyorum...hastaneyle görüşmeden önce...antepli arkadaşımız lütfen msjimi görür görmez yazarmisin bana yorum...Ekip gerçekten iyimi..Önyargı varmi...?rahat davranabilcekmiyiz...?acil cevap bekliyorum @antepli27  ... şimdiden hepinize teşekkürler...Bu konuda bilgi sahibi olan herkesten yardım bekliyorum...sağlıcakla kalın...
hiv+ im diye kimse önyargıyla yaklaşmadı . doktor özellkle cok iilerdi laborutar doktoru ayrca cok ii bir insandı sonuclarımı çok begendı . hastane ekip olarak çalşıyo tek doktor karar vermıyor herseyi hepsi inceleyıp karar veriliyor tavsiye ederm

ibrahim01

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Ekim 13, 2018, 06:09:20 ÖS »
neresi bu hastane?

Ares83

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ekim 14, 2018, 12:32:18 ÖS »
Şişli Memorial , Semra hoca Ve ekibi mükemmel . Ben pozitif karım negatif.  Sperm yıkama Vs yapıldı çok şükür şimdi  10 haftalık hamilyeyiz 😁😁😁 tüp bebekte bu hastaneyi tavsiye ederim pozitif olmanız tavırlarını ve size bakışlarını değiştirmiyor .  İlk görüşme ücretsiz

123abc

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Ekim 14, 2018, 01:27:27 ÖS »
Ares83 kardeş.tam olarak ne kadar bir masraf çıktı bilgi verebilirmisin. Bende istiyorum sizin gibi yapmak ama maddi durumum yerlerde. Bir öneriniz varmı kardeşim

Trope

• Katılımcı Üye
  • *
  • Sev Dünyayı
« Yanıtla #8 : Ekim 14, 2018, 05:49:47 ÖS »
Ares83 kardeş.tam olarak ne kadar bir masraf çıktı bilgi verebilirmisin. Bende istiyorum sizin gibi yapmak ama maddi durumum yerlerde. Bir öneriniz varmı kardeşim

Google dan arattım, sprem yıkama ücreti 2018 diye, bu işleme aşılama deniyormuş hali hazırda en kaliteli spermi seçmek için zaten yapıkıyormuş sadece hiv+ ler için değil yani, dolaylı olarak bize de hayrı dokunmuş.
Fiyatı da 8-10 bin arası değişiyormuş ilaçlarla birlikte
Sev Sevil
Gül Güldür