Mavi-Banner

Gönderen Konu: Yeni Üye Yeni Tanı  (Okunma sayısı 1271 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Psychic

• Üye
  • *
  • Doğa Herşeyi Halleder
Yeni Üye Yeni Tanı
« : Mart 27, 2017, 03:33:35 ÖS »
Selam Arkadaşlar Aranıza Yeni Katıldım.

Kasım ayında Tanı aldım 4 aydır ilaç kullanıyorum. (Stribild)

Tanı aldıgımda viral yük 21 bin kusurlerdeydi ve C4 hücrelerim 220 idi. Suan  viral yük sadece 20 ve C4 450 ye yükselmiş.

Gencim, Mutluyum, Pozitifim :)
Doğa Herşeyi Halleder

zirzop40

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Yeni Üye Yeni Tanı
« Yanıtla #1 : Mart 27, 2017, 04:16:18 ÖS »
Harikasın aramıza hoşgeldin burda hepimiz hayata karşı pozitifiz :) Bende Stribild kullanıyorum Kasım sonu tanı aldım RNA 16900 dü CD 580 di 1 ay sonra rna negatife düstü CD4 ise 480 :) bu ay 4. ayıma girdim ve yakın zamanda testlerim olacak güzel sonuçlar bekliyorum. Normal hayatın nasıl gidiyor? Burda bizimle herşeyi paylaşabilirsin? Nerelisin? Neler yapıyorsun? Sevgiler...
Rna 16900 CD 580 Aralık 2016
Rna Negatif CD 480 Ocak 2017 stribild
Rna Negatif CD 511 Nisan 2017 stribild
Rna Negatif CD 904 Ekim 2017 stribild
Rna Negatif CD 630 Mart 2018 genvoya

mehmet123

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Mart 27, 2017, 04:25:10 ÖS »
Sonuçların çok güzel

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Mart 27, 2017, 04:31:56 ÖS »
Evet sonuçların gerçekten harika, aynen devam et.
#HIVilaçlarıişeyarıyor
Olman gereken aşıları da oluyorsun değil mi?
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
  • hasbinallah ve ni'mel vekil...
« Yanıtla #4 : Mart 27, 2017, 08:38:07 ÖS »
Genç mutlu pozitif allah bozmasın :) yapıştııırrr gelsin ozmn  :D

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #5 : Mart 27, 2017, 10:10:44 ÖS »
Selam kullandigin ilac gayet etkin ve güzel tedavinde yolunda hosgeldin aramıza
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Psychic

• Üye
  • *
  • Doğa Herşeyi Halleder
« Yanıtla #6 : Mart 29, 2017, 10:17:15 ÖÖ »
Teşekkürler Arkadaşlar Guzel Cevaplarınız için.

İstanbulda Kartalda yasıyorum, Yas 23, Sistem uzmanıyım (bilgisayarcıyım). İlk öğrendiğimde psikolojim darmadagın oldu hatta intiharı filan düşündüm. Doktorum guzel haberler verince biraz araştırınca herseyin cok güzel olacagına inandım. İnancım daha cok arttı . Kendi kendime Terapi yaparak iyileştirdim psikolojimi.

Benim gibi insanlar ile tanışmak çok güzel.
Doğa Herşeyi Halleder

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Mart 29, 2017, 10:23:25 ÖÖ »
Ne güzel sevindim adına, herkes yalnız olarak başa çıkamıyor çünkü ilk başı herkes için zor. Çok zor. Orası kesin. Ama insanlar olarak çok güçlü yaratıklarız alışıyoruz her şeye zamanla. Yaşadıkca da aslında çok fazla tehlikeli bir durum olmadığını görüyoruz artık günümüzde, yeni ilaçlar sayesinde. Ve yeni tanı alan herkese yardımcı olmaya bu yüzden çalışıyoruz.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Psychic

• Üye
  • *
  • Doğa Herşeyi Halleder
« Yanıtla #8 : Mart 29, 2017, 10:31:26 ÖÖ »
Ne güzel sevindim adına, herkes yalnız olarak başa çıkamıyor çünkü ilk başı herkes için zor. Çok zor. Orası kesin. Ama insanlar olarak çok güçlü yaratıklarız alışıyoruz her şeye zamanla. Yaşadıkca da aslında çok fazla tehlikeli bir durum olmadığını görüyoruz artık günümüzde, yeni ilaçlar sayesinde. Ve yeni tanı alan herkese yardımcı olmaya bu yüzden çalışıyoruz.

Birazda Kendi Düşünce Gücümüzünde etkisi var, Sonucta Beynimizin tamamını kullanamıyoruz kullandıgımızda üst seviye yeteneklere ulasılabiliyor.

Bende beynimi kullanmayı öğrendim ve bazı seylerin üstesinden bu şekilde kalktım :) Geçmişime bakıyorum Gerçekten zamanında hiç kullanmamışım :)

Bu yaşımda çok guzel bir olgunluk kattı. Favori cümlem artık "Use your Brain" :)
Doğa Herşeyi Halleder