Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hiv ve iş  (Okunma sayısı 377 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

leomert33

• Katılımcı Üye
  • *
Hiv ve iş
« : Şubat 27, 2017, 08:10:35 ÖS »
Arkadaslar cogunuz caslisiyorsunuz benim merak ettiğim hiv pozitif olduktan sonra is hayatinizda bi deisiklik oldumu yani ayakta ve yorucu isler yapan varmi nasil gidiyor hayatlari?

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Hiv ve iş
« Yanıtla #1 : Şubat 27, 2017, 08:11:31 ÖS »
Herhangi bir değişiklik yaşayan görmedim duymadım
Aynı yoğun tempoyla çalışmaya devam ekmek parası lazım :)
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

leomert33

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Şubat 27, 2017, 08:14:16 ÖS »
Tamam teşekkür ederim :-) Ayrıca tekrardan teşekkür ederim sorularima hep cevap veriyosun merakimi maruz gor :-)

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Şubat 27, 2017, 08:29:08 ÖS »
Sıkıntı yok. Korkularını anlayabiliyorum. Öğrenmek istiyorsun ben de tanı aldığımdan beri durmadan araştırıyorum okuyorum öğreniyorum. Çok şükür, uygun tedavi ile sağlıklı kalınabilecek bir hastalık olduğunu, beş yıl sonra telefon alarmın çalınca 'aa ilaç saatim gelmiş hay Allah bak şu işe az daha unutuyormuşum a aaaa :)' dediğin zaman anlayacaksın. O zaman beni hatırlarsın  ;)
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

leomert33

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Şubat 27, 2017, 08:44:56 ÖS »
Inşallah :-) cok tesekkurler :-)