Mavi-Banner

Gönderen Konu: Sizce Bağımlı mıyız ?  (Okunma sayısı 595 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rhea

• Yeni Üye
  • *
Sizce Bağımlı mıyız ?
« : Ocak 08, 2017, 06:59:17 ÖS »
Herkese Merhaba ,

Grip oldugum için evdeyim ve yazmaya vakit bulabildim.Bence herkesin artık iyiden iyiye bir çok şeye bagımlılıgı var.Bakın bir sey de demiyorum bir çok şeye. Internet,tütün,alkol,uyuşturucu,seks,şiddet ,para,güzellik,telefon,alışveriş,borç,yalan söyleme,dedikodu vs gibi. Son zamanlarda kendimin seks bağımlısı biri olduguna kanaatim netleşti.Zaten başıma ne geldiyse malum bundan geldi ,gerci keyif veren çogu seyde biraz zararlıdır ama bazı hallerde cok daha fazladır. Teknoloji maalesef bu konuda beni daha çok tetikliyor önceden boyle değildi hatta internet çevirmeli ag baglantısı zamanında net e baglanamadıgında insanın hic bir seye hevesi kalmıyordu ama şimdi öyle mi? Açıyorsun uygulamanı kac metre yakınında, hangi özelliklerde, boy, portre, uzuv ,bölüm fotoları ,ne sevip sevmediği hop önüne geliyor ,bir de selam çakmışsa off fitili ateşledi işte .Son üç gündür telefonumun varlıgından bile bir haberdim ,ta ki akşam yeni gelen mesajın o bip sesini duyana kadar ,e tabii biraz iyileştim ya hemen radarlar devreye girdi. İtiraf ediyorum bu sitelerde ya da applikasyonlarda harcadıgım zamanla Universitenin birinde yan dal bisey okuyabilirdim .O nasıl bir azim. Ama artık eskisi gibi olmayacagım , bu arada sanmayın ki sanal alemdeyim surekli , tam tersi vucut geliştirme ile tam anlamıyla 2 senedir ilgileniyorum aynı zamanda iyi bir sektorde kariyerimde var , toplum da da gayet dikkatleri üzerine toplayan bir tipte oldugumu dusunuyorum ama sıkıldım seksi dusunup yasamaktan ya da o yönde gelen sinyallerden ,faktorlerden ondan bundan , her sefer pişman olmaktan da sıkıldım,420 friendly olmaktanda sıkıldım tamam olsun ama seytana uyuyorsun kontrol mekanızman gidiyor hopp kafalar bidunya e sonra noldu bakmıssın korunmamıssın ama keyifin dibi ..mk dimi.. Kafam da deli sorular  ??? ;D ::)

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Sizce Bağımlı mıyız ?
« Yanıtla #1 : Ocak 08, 2017, 07:47:35 ÖS »
Bu yazıyı paylaşmandaki amacı anlayamadım.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Rhea

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Ocak 08, 2017, 07:57:16 ÖS »
Sesli düşünme ,içsel hesaplaşma ,dertleşme ,kabullenme ve kişisel farkındalık  ???

jackbones

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ocak 08, 2017, 08:06:33 ÖS »
Bu yazı nasıl onaylandı ? Ayrıca hiç bir hak sana burada küfür etme hakkı vermez (!)
Bu konu derhal silinmeli ve uyarı verilmeli.. !

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Ocak 08, 2017, 08:11:32 ÖS »
Herkese Merhaba:

Konunun site kullanım amacı dışında olduğundan ve tepki topladığından dolayı kitliyorum.

Edit: imla

Sevgiler.
« Son Düzenleme: Ocak 08, 2017, 08:31:10 ÖS Gönderen: ehlikeyhif »
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 08, 2017, 08:36:29 ÖS »
ben bu konuya neden bu kadar tepki verildiğini anlamadım. Yazıda herhangi bir uygunsuzluk da görmedim. Konuyu onaylayan benim. Hala da bir sorun görmüyorum.