Mavi-Banner

Gönderen Konu: İş başvurusu için Tek Tabip Raporu  (Okunma sayısı 917 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Önder258

• Üye
  • *
Ynt: İş başvurusu için Tek Tabip Raporu
« Yanıtla #30 : Eylül 20, 2018, 07:38:49 ÖS »
Arkadasim gercekten cok zorlanmissin,
birde raporu  ozel hastaneden almayi denesen , hangi sehirdesin bilmiyorum ama istanbulda  isen bir  suru secenek var, burada koc  hastanesinin hosgorusunden bahseden bir  suru arkadas  var.
denemekte  fayda  var derim
@hk karadeniz bölgesinde yaşıyorum bulunduğum şehir büyükşehir ancak hala çoğu şeyden habersiz ya da uğraşmak istemeyen insanlar bir hayli fazla burdaki devlet kurumlarında maalesef.. özel hastanede de en azından şansımı deneyeceğim

hk

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #31 : Eylül 20, 2018, 08:27:58 ÖS »
@Önder258    eger isini bahsettigin yerde  halledemez  isen eger, birde  sunu dene derim:

verem savas dispanserine  git oradan muayene  olursun, ciger  filmi felan cekiyorlar, dispanser doktoru belki bir pdd testi de yapar  cok cok ..

sonra raporunu  alirsin , al sana doktor raporu .. goturup onu verirsin.

insallah isin gorulur
« Son Düzenleme: Eylül 20, 2018, 08:30:44 ÖS Gönderen: hk »

Önder258

• Üye
  • *
« Yanıtla #32 : Eylül 20, 2018, 09:02:51 ÖS »
@Önder258    eger isini bahsettigin yerde  halledemez  isen eger, birde  sunu dene derim:

verem savas dispanserine  git oradan muayene  olursun, ciger  filmi felan cekiyorlar, dispanser doktoru belki bir pdd testi de yapar  cok cok ..

sonra raporunu  alirsin , al sana doktor raporu .. goturup onu verirsin.

insallah isin gorulur
@hk benden istenilen rapor "tek hekim raporu" diye geçiyor daha önce lcw de çalışmıştım dispanserden rapor istemiştiler ikisi farklı danırım ama istediğim raporu verir mi bilmiyorum bende

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #33 : Eylül 21, 2018, 08:19:20 ÖÖ »
Meduladan haberim bile yoktu bundan öncesine kadar maalesef.. şuan çalışıyorum ama her an benden raporu isteyebilirler diye de tedirginim açıkçası.. aile hekimimi 3 ay sonra değiştirebiliyormuşum şu prof dr'u da yerinde bulabilsem çok iyi olacak dün gittim yoktu umarım cins birisi değildir..

Selam @Önder258 halledebildin mi? Ne yaptın merak ettim.
Selam @Angelowic yeni aile hekimim durumumu görünce vermedi o da aynı şeyleri söyledi.. En son yapabileceğim eczacımın tanışıklık verdiği tıp fakültesindeki prof'la görüşmek.. işte iken gidemiyorum cuma günü boşum umarım odasında bulurum onu da zorluk çıkarmaz bana.. Cuma günü bakalım ne olur..

Hadi bakalım, inşallah hayırlı bir cuma olur bugün senin için @Önder258 :)

Önder258

• Üye
  • *
« Yanıtla #34 : Eylül 21, 2018, 08:37:44 ÖS »
Meduladan haberim bile yoktu bundan öncesine kadar maalesef.. şuan çalışıyorum ama her an benden raporu isteyebilirler diye de tedirginim açıkçası.. aile hekimimi 3 ay sonra değiştirebiliyormuşum şu prof dr'u da yerinde bulabilsem çok iyi olacak dün gittim yoktu umarım cins birisi değildir..

Selam @Önder258 halledebildin mi? Ne yaptın merak ettim.
Selam @Angelowic yeni aile hekimim durumumu görünce vermedi o da aynı şeyleri söyledi.. En son yapabileceğim eczacımın tanışıklık verdiği tıp fakültesindeki prof'la görüşmek.. işte iken gidemiyorum cuma günü boşum umarım odasında bulurum onu da zorluk çıkarmaz bana.. Cuma günü bakalım ne olur..

Hadi bakalım, inşallah hayırlı bir cuma olur bugün senin için @Önder258 :)
@Angelowic Bugün ilk işim tıp fakültesindeki prof ile görüşmek oldu. Biraz bekletti beni ama beni güzel karşıladı. Normalde pozitif olmam çalışmama engel değil zaten prof'de diğer dr'ların benimle uğraşmak istemediğini söyledi. Sağolsun girişimi yaptı sisteme tanı filan da düşmeden çalışmasına engel bir durum yoktur yazılı raporumu da verdi. 1 haftadır boşuna strese soktular beni.. Bundan sonra tıp fakültesinde tedavimi sürdüreceğim.. Bu arada yardımcı olan arkadaşlar hepinize teşekkür ederim :)

Önder258

• Üye
  • *
« Yanıtla #35 : Eylül 21, 2018, 10:47:02 ÖS »
@Mavera bugün prof dr ile konuştum da medulada bilgilerimi kapatmam konusunda bana sadece enfeksiyon polikliniğinin görmesini talep etmemi söyledi. Bu anlamda ben de paylaştığınız dilekçeyi ankaraya göndereceğim ancak bazı arkadaşlar sorun yaşamışlar. Bu meduladaki bilgileri sorunsuz nasıl kapatabiliriz? İlaç yazdırırken rapor alırken vs sorun oluyormuş

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #36 : Eylül 21, 2018, 10:48:39 ÖS »

@Angelowic Bugün ilk işim tıp fakültesindeki prof ile görüşmek oldu. Biraz bekletti beni ama beni güzel karşıladı. Normalde pozitif olmam çalışmama engel değil zaten prof'de diğer dr'ların benimle uğraşmak istemediğini söyledi. Sağolsun girişimi yaptı sisteme tanı filan da düşmeden çalışmasına engel bir durum yoktur yazılı raporumu da verdi. 1 haftadır boşuna strese soktular beni.. Bundan sonra tıp fakültesinde tedavimi sürdüreceğim.. Bu arada yardımcı olan arkadaşlar hepinize teşekkür ederim :)

Çok güzel olmuş. Mis gibi olmuş :) Sevindim senin adına @Önder258

Ben tanı aldığım günden beri tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi görüyorum. Çok memnunum. Başka bir yerde özellikle de devlet hastanelerinde hiv ile ilgili işlem yaptırmıyorum kesinlikle. Grip fln olursam hadi neyse gidiyorum ama konu hiv olunca direkt tıp Fakültesi...

Yeni işinde sana başarılar diliyorum. Mutluluklar seninle olsun :)

Önder258

• Üye
  • *
« Yanıtla #37 : Eylül 23, 2018, 09:46:27 ÖÖ »

Çok güzel olmuş. Mis gibi olmuş :) Sevindim senin adına @Önder258

Ben tanı aldığım günden beri tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi görüyorum. Çok memnunum. Başka bir yerde özellikle de devlet hastanelerinde hiv ile ilgili işlem yaptırmıyorum kesinlikle. Grip fln olursam hadi neyse gidiyorum ama konu hiv olunca direkt tıp Fakültesi...

Yeni işinde sana başarılar diliyorum. Mutluluklar seninle olsun :)
Çok teşekkür ederim @Angelowic
Sırada Medula'daki bilgileri kapatmak var ancak hiv+ olduğumu kullandığım bu ilaçları  sadece enfeksiyon bölümünün görebileceği şekilde yapmak mümkün mü ?

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #38 : Eylül 23, 2018, 04:31:59 ÖS »

Çok teşekkür ederim @Angelowic
Sırada Medula'daki bilgileri kapatmak var ancak hiv+ olduğumu kullandığım bu ilaçları  sadece enfeksiyon bölümünün görebileceği şekilde yapmak mümkün mü ?

rica ederim arkadaşım. sıra medula kapatmakta diyosun. o zaman aşağıda ki konuyu baştan sona incele @Önder258 :)

https://www.hivveaids.net/index.php?topic=3720.msg59750#msg59750