Mavi-Banner

Gönderen Konu: yanlış bilgi vermek  (Okunma sayısı 718 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eirene

• Katılımcı Üye
  • *
yanlış bilgi vermek
« : Aralık 27, 2016, 09:19:28 ÖS »
Arkadaşlar merhaba kafama takıldı; sosyal sorumluluk  ve gençlik projelerinde sıkça gönüllü olarak katılmaktayım. Bakanlığın bir projesine başvuru yaptım herhangi bir hastalığınız var mı ? varsa nedir? sorusuna yok yanıtını verdim. Bu sorun olur mu? HIV + durumu gizli bir durum sonuçta.

yabankecisi

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: yanlış bilgi vermek
« Yanıtla #1 : Aralık 27, 2016, 09:31:08 ÖS »
Arkadaşlar merhaba kafama takıldı; sosyal sorumluluk  ve gençlik projelerinde sıkça gönüllü olarak katılmaktayım. Bakanlığın bir projesine başvuru yaptım herhangi bir hastalığınız var mı ? varsa nedir? sorusuna yok yanıtını verdim. Bu sorun olur mu? HIV + durumu gizli bir durum sonuçta.
ne olacak allasen :D keyfine bak :)
:D hasta siempre comandate (sonsuza kadar)

Filiz

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Aralık 27, 2016, 11:02:41 ÖS »
Bir projede  çalışmak ile hiv poz durumunuzun ne ilgisi var şimdi. Hiiiç  deklare etmek zorunda değilsiniz. Güldürdünüz beni... Yanlış anlamayınız  çok sevimli buldum sorunuzu.  Ne güzel üretmek yararlı olmak istiyorsunuz. Ancak alkışlarız sizi.. Sağlıkla ilgili olmayan hiç bir formda bu sorulara dürüst yanıt 🤔 vermek durumunda değilsiniz... Meraklı milletin sorusuna bakınız. Gereksiz bir soru şıkkı.  Şimdiden başarılar dilerim

Filiz

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Aralık 27, 2016, 11:06:26 ÖS »
Bu soru şıkkı şu nedenle olabilir. Çalışacağınız alanda  sağlığınızı tehdit edecek bir durum olabilir onlarda belki sizi riske atmak istemezler. Örn; Astımınız var  ; kanamalı kan hastalığınız var, ritm bozukluğunuz var vs gibi.  Ben de ne pimpirik insanım ya  almış yürümüşüm ilk mesajımda.... Rahat olunuz siz

Eirene

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Aralık 27, 2016, 11:41:59 ÖS »
@yabankecisi  ne biliyim bakanlık sonuçta resmi bir kurum, STK filan olsa önemsemem :D

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Aralık 27, 2016, 11:50:41 ÖS »
@Eirene

O zaman ben sana söyliyim Bakanlık için hiç endişelenme.

yabankecisi

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Aralık 27, 2016, 11:52:13 ÖS »
@yabankecisi  ne biliyim bakanlık sonuçta resmi bir kurum, STK filan olsa önemsemem :D
bakanlık olması daha iyi :D sen neyi dert ediosun kendine. sende hiv olması sade ve sadece seni ilgilendirir. içini ferah tut paranoya yapma. ben de devlette çalışıyorum inan kimse soramazda söylemem de ne gerek var onlara ne benim hivle yaşadığımdan. :D benim virüsüm o kimseye göstermek zorunda değilim. sktirsinler ordan :D
:D hasta siempre comandate (sonsuza kadar)

tween

• Katılımcı Üye
  • *
  • korkma ! test ol
« Yanıtla #7 : Aralık 28, 2016, 03:55:51 ÖS »
bişey olmaz panpa raad ol  :D
hiv'in belirtisi olmaz, delirtisi olur ! olunacak tek bir test kesin çözümdür.

poz.poz.

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Aralık 28, 2016, 09:33:04 ÖS »
Bu tür şeyler galiba zamanla bizim kompleksimiz oluyor  :D Enfekte olmadan önce formlarda bu tür şeylerle karşılaştığımda "tansiyonum, astımım, kalp hastalığım yok" diye düşünüp, herhalde bu tür hastalıkları olanları zor işe koşmamak için bunları soruyorlar derdim. Enfekte olduktan sonra da bunlar aklıma hiç gelmeyip, direkt pozitif olup olmadığımı mı soruyorlar gibi hissetmeye başladım.  :D 

Bu formlara hiv pozitif olduğunu söylemek zorunda değilsin. Yanlış bir şey yapmamışsın :)
Yaza yaza düşürücem hükümeti :D ATARLI  POZ.POZ <3

mucizelereinan

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Aralık 28, 2016, 10:35:01 ÖS »

Merhaba @Eirene
Hiç bir şey olmaz, rahat ol.
Banalık bunu araştıracağına gitsin kendi bünyesindeki fetöcüleri araştırsın :D