Mavi-Banner

Gönderen Konu: Testler vw sonuclari...  (Okunma sayısı 727 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beyzale

• Katılımcı Üye
  • *
Testler vw sonuclari...
« : Ekim 14, 2016, 03:46:04 ÖS »
Merhaba arkadaslar.
Benim soyle bir onerim olacak test yaptiran arkadaslarimiz surekli koni acip testlerini dogrulatma ile alakalk sorular soruyorlar ve ben artik siteye girdigimde bendede oyle bir hava olustu ki hivveaids sitesinin son 10 konusunda hiv pozitif olan bizlerin isine yaracak bizi bilgilendirecek konulardan sadece 1 yada 2 tane gorebiliyorum. Artik insanlar mavi lab. Daki  test sonuclarini belgelerini yayinliyorlar. O belgeyi gorunce bir daha yasadim sanki o ani. Birisi cikiyor penisinin deliklerinden bilmemnesini yaziyor amacim kimseyi elestirmek degil.ama bu test sonuclari iletilerinden daha cok muhurlukaderin her bir iletisi benim icin cok daha onemli. Ve bence benim.fikrim bunlara sabit bir baslik acip ayni konu icinde test yapan arkadaslar sorsa cevap vermek isteyende oradan cevap verse daha guzel olmazmi.  Bir bakin suanda son 10 konuya ana sayfada hiv pozitif bir bireyi ilgilendiren su saat itibari ile 3 konu var. Gerisi test. Test yaptiran adam para veriyor lab. Dan her turlu soruyu sorup cevabi alabilir.
« Son Düzenleme: Ekim 14, 2016, 03:52:03 ÖS Gönderen: Beyzale »

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Testler vw sonuclari...
« Yanıtla #1 : Ekim 14, 2016, 05:05:47 ÖS »
"Test sonuçları ve genel sorular" kısmı aslında diğer arkadaşların sorulması için açıldı. Çünkü buldukları her köşede soru soruyorlardı.

Sonradan üye olan arkadaşlarımız bilmedikleri için pozitif yaşamla ilgili soruları da orada sordular. O nedenle karışık buldun. Pozitif hayata dair testlerimizi, sonuçlarımızı veya önerilerimizi pozitif köşe altında sorarsak arada bilgi kirliliği oluşmayacaktır.
There's a light guiding my way.