Mavi-Banner

Gönderen Konu: sanırım yeni haber var  (Okunma sayısı 3388 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pozitif

 • Katılımcı Üye
 • *
 • İleti: 112
 • adanalıyık
Ynt: sanırım yeni haber var
« Yanıtla #15 : Mart 05, 2017, 02:37:51 ÖS »
https://guardian.ng/saturday-magazine/cover/2017-world-retrovirus-conference-invites-ezeibe-to-canada/

Micheal Okpara Üniversitesi, Umudike Üniversitesi'nden Prof. Maduike Ezeibe'nin, Abia Devletinin, MOUAU'nun, "Retrovirüsler ve Yeni İlaçlar" konulu 2017 ve 3. Uluslararası Konferansı tarafından icat edilen HIV / AIDS'e karşı karışık reaksiyonlar selamlıyor. Prof. Dr. Veteriner Hekimliği, Vancouver, Kanada'da 27-28 Temmuz tarihlerinde yapılacak konferansta bir kağıt sunacak.

Retroviruses - 2017 Konferans Dizisi Program Yöneticisi Dr. Samantha Olivia'ya göre konferansta yapılan davet, İnceleme Komitesi tarafından incelendikten sonra Profesör Ezeibe'in hazırladığı bildirinin özetini kabul etti.

"HIV enfeksiyonunun farklı evrelerindeki hastaların Tıbbi Sentetik Alüminyum-magnezyum silikatın {Al4 (Si04) 3 + 3Mg2SiO4 → 2Al2Mg3 (Si04) 3} ile tedavisine ilişkin özeti" Makaleleri: "Küçük boyutlu virüsler Ilaçlara erişebilen (büyük moleküller) organlara erişmelerini sağlar. Hastalar tedavi edildiğinde bağışıklık böyle enfeksiyonları temizler ancak bağışıklık yetersizliğine neden olan enfeksiyonlar için bunları temizleyecek bir şey olmaz. "Etkilenen organlar enfeksiyonlar için" sığınma evi "haline gelir. Alüminyum silikat ve Magnezyum silikat, tıbbi sentetik Alüminyum magnezyum silikat (MSAMS, Antivirt®) için {Al4 (Si04) 3 + 3Mg2SiO4 → 2Al2Mg3 (Si04) 3} ile reaksiyona sokuldu. MSAMS molekülleri, pozitif ve negatif elektrik yüklü uçlar içeren Nanopartiküllerden yapılır.
"Ultra küçük boyutlu MSAMS-Nanopartiküller, tüm organlara ulaşmalarını sağlar. Virüslere ve enfekte hücrelere karşı karşıya gelmek için biter bağlarlar. MSAMS ayrıca lenfositozu da ortaya çıkarmaktadır.

"Antiviral etkileri ile lenfositoz arasındaki sinerji viral enfeksiyonları sona erdirir. HIV ile enfekte kişiler şu şekildedir: (i) HIV pozitif hastalar (CD4 ≥500) ve (ii) HIV / AIDS hastaları (CD4 <500). Her hasta, günlük olarak Antivirt® (50mg / kg) ve bağışıklık ek koruma (1 tablet) ile tedavi edildi.

"Tedaviden önce ve her ay, viral yükler ve CD4 sayıları için test edildi. HIV pozitif hastaların ortalama CD4 sayısı (663.60 ± 45.43) HIV / AIDS hastalarınınkinden (330.00 ± 32.01) daha fazla (P = 0.00), ancak iyileşmeden önceki aylık CD4 ortalamaları (1461.78 ± 339.84 ve 1400.00 ± 301.30) yaklaşık olarak aynı olmuştur (P = 0.89).

"HIV pozitif hastalarda HIV antijenleri ve antikorlar tamamen HIV negatif hastalarda geriledi, bu arada HIV / AIDS hastalarının düzelmesinden önce 10.00 ± 0.00 ay sürdü (P = 0.00).

"HIV / AIDS hastalarında semptomlar görülmekle birlikte, HIV pozitifleri görünüşte sağlıklı kaldı. Sonuç, hem HIV pozitif hem de HIV / AIDS evresindeki hastaların, Antivirt®-bağışıklık uyarıcı rejimi ile tedavi edilmesi durumunda iyileşebileceğidir. "

Ezeibe The Guardian'a gazetesinin soyutladığı İlaç'ın sadece HIV-Olumlu olan ve AIDS hastası olan her iki hastayı iyileştirebileceği sonucuna vardığını söyledi ve "makalenin kabul edilmesi, dünyanın Nijerya'nın şu anda HIV tedavisi gördüğünü kabul ettiği anlamına geldiğini belirtti. "Dedi.

Ezeibe, Kanada konferansına katılmak için Davetiyeyi kabul ettiğini de ekledi; "Geçtiğimiz yıl, Nijerya'dan hiçbir gazete Konferans tarafından kabul edilmedi ancak bu yıl benim kabul edildi."

https://guardian.ng/saturday-magazine/cover/i-invented-medicine-to-cure-hivaids-not-vaccine-says-ezeibe/
Son zamanlarda, Abia eyaletindeki Tarım Okulu Umutçu Üniversitesi'ndeki (OAKUU) Veterinerlik Anabilim Dalı Başkanı Dr. Maduike Ezeibe, ofisinde gazetecilere hitap etti ve MSAMS adlı bir tıbbı nasıl icat ettiğini anlattı. Başarının iddiasını / iddialarını tasdik eden veya onaylayan, bu görkemli başarıyı nasıl elde ettiğini ve ne takip ettiğini de içeren İnsan İmmüno-eksikliği Virüsü (HIV) / Edinilmiş Bağışıklık Yetmezliği Sendromunu (AIDS) tedavi etmek. GORDI UDEAJAH raporları Aşağıda, röportajın cümlelerinin parçaları var.

HIV / AIDS tedavisini bulmak ne kadar sürdü?
1995 yılında Nijerya'da insanların normal yaşamlarını sürdürebilmesi için enfeksiyonu bastırabilen anti-retroviral ilaçlar üretme hedefiyle başlatılan yirmi iki yıllık araştırmanın ardından.
Federal Sağlık Bakanlığı Ulusal Sağlık Araştırma Etik Kurulu Başkanı (NHREC), üniversitenizden HIV / AIDS tedavisi talebinin klinik araştırmasının ayrıntılarını sağlamasını istedi. Bunun farkında mısın?

NHREC tarafından yapılan açıklamaya (eğer doğruysa) yapılan yorumum, Federal Sağlık bakanlığı organlarının buluşla ilgili tıbbi incelemeden ayrıldığı ve yasal incelemeye başvurulduğuydu. Tıp bilimindeyim.

Nijerya'ya anlattığım tek şey, moleküllerinin küçük boyutlarından dolayı vücudun herhangi bir yerinde HIV'e ulaştığı için tıbbi sentetik Alüminyum-magnezyum silikat (Nijeryalı anti-retroviral tıp) olduğu ve bunların yüzeyindeki negatif yükler arasındaki elektrostatik cazibe tarafından sıyırılması ve HIV üzerindeki olumlu suçlamalar.
İlaç bir silikat da lenfositlerin çoğalmasına neden olur. İlacın antiviral etkileri ile artmış lenfosit nüfusu arasındaki sinerji, HIV / AIDS'in tedavisine yol açmaktadır.
Nijerya böylece 10 kişiyi HIV / AIDS'den kurtarmak için ilk ülkedir. Bu iddiada kimse meydan okursa, onunla tartışacağım, ancak etik konusunda konuşmayı seçersek, bildiğim, etiğin HIV / AIDS hastalarına en iyi tedaviyi vermesini talep etmesidir. Öyleyse, iddiayı doğrulamamıza izin verin, böylece bildirildiği gibi hastaları tedavi altına alacağız. Aksi halde hepimiz suçlu oluruz.

NREC mektubu üniversitemize gönderdiyse, yetkililer cevap verecek ve tüm üniversiteler de öğretmek ve araştırmak için görevlerimin ihlal edilmemesi için bakacaklar.

Elbette bir çare icat ettiğini mi söylüyorsun?
Bu icatla, başardık ve savunduk. Buluş, buluşları medyada ilan etmediğiniz için akran incelemesi için bilimsel dergilerden alınmıştır. Bilim adamları için bunu derleme yaparak gözden geçirin. Yaptığımız yayınlar dünya çapında gözden geçirildi ve kabul edildi. Laboratuvar testlerimiz sonucunda, İlaç Sentetik Alüminyum-Magnezyum Silikatın (MSAMS) virüsü inhibe ettiğini keşfettik. Daha sonra bunu British Journal of Medicine and Medical Research'e (BJMMR) gönderdik. Başarı ve onayından sonra, yayınladılar.

Ocak 2014'te, bu BJMMR yayından, MSAMS olarak adlandırdığımız tıbbımızın, in vitro (laboratuarda) HIV'e karşı etkili olduğu keşfettik.

Ancak önce, bir kez bu yayını yaptıktan sonra, kendimi Nijerya Üniversiteler Komisyonu'na (NUC) bildirdim, sonra bu NUC, tüm Nijeryalı üniversitelerden önce elde ettiğimi düşündüğüm şeyi sunmam için bana bir görev verdi.

Sonuç olarak, 12 Ağustos 2014'te NUC, tüm Nijerya üniversitelerine ders verdim ve icat ettiğim şeyleri söyledim ve hiçbiri ona sormadığım çevrimiçi bir ders düzenledi. Bu yayında mevcuttur.

İlacın HIV / AIDS'li hastalar üzerinde istenen etkileri veya iyileştirilmiş olduğunu onayladınız mı?
Bu çevrimiçi dersin devamı ve diğer yayınlar, insanlar (HIV / AIDS pozitifleri) gelmeye başladı. Dolayısıyla insanlara etik konusunda konuşacağım konusunda bir kural koydum. Etik kuralına göre, yeni bir ilaç icat edildiğinde, öncelikle hayvanlar üzerinde test edilmeli ve etkili olduğu kanıtlanırsa toksik olmamalı, daha sonra insanlara uygulanabilmelidir.

Hayvanlar üzerinde kapsamlı testler yaptık çünkü bu kendi alanım, ben bir veteriner hekimiyim. Pek çok yayınımız var, onu tavuk, köpek üzerinde test ettik; Çalışıyordu ve güvende idi. Daha sonra insanların alabileceğine karar verdik.

İnsanlar gelmeye başladığında, etikimiz bir hastaya yeni bir ilaç vermeden önce tıbbın nasıl çalıştığını veya kendisinin gönüllü olmasını sağlamak için ona nasıl çalışacağını açıklamak zorunda kalmasını ister. Ona zorla ya da gizlice veremezsiniz.

Bunun ötesine geçtik, hasta birinin HIV ile yaşayan birinden bahsetmemesi için bir şey almaya hazır olduğunu bilerek. Hastaya değil karar verdik, ancak gitmeli ve doktoruna, ne doktorlarımızın tıbbın işe yarayacağına inanıyor olsaydı, Michael Okpara'nın Başbakan Yardımcısına (VC) başvururdu. Üniversite, eğer Tarım, Umudike (MOUAU). Bir doktor umutsuz değildir, çünkü hasta o hasta değildir. Emin olmadığı sürece hiçbir doktor başvuruyu yazmaz, çünkü kendisine hakaret eder.

Doktorlar makalemizi okuduktan ve MOUAU VC'ye başvurduklarında hastalar için icat ettiğimiz ilacı istediklerini, VC onaylamış ve yönlendirirse onlara verecektik. Ülkenin dışında bile olsa, yaptıkları budur.

Jamaika'dan bir rapor var. Jamaika'lı adamı alıntı yapıyorum çünkü tıbbı başarıyla tamamlayan tek kişi o'dur. Güney Afrikalılar başvuruyor. Ancak kurallar, kontroller - gümrükler, --etc, nedeniyle ilacı onlara nasıl göndereceğimizin bir problemi vardı. Ancak Jamaikalı adam ısrarla Jamaika İthalat iznine sahip oldu. İlacı kendisine gönderdik, ancak Lagos'ta bir şey yakalandı. Jamaika hükümeti müdahale etti ve ilaç bırakıldı ve ona gönderildi. Bana birkaç gün önce telefon etti. Sanırım iyileşti. Negatif test edip etmeyeceğini öğrenmek istediğini söyledi, tamamen kurtarıp denemeniz durumunda negatif test yapacağınızı söylemiştim.

Daha çok hasta gelmeye başladı ve ne yaptınız?
İnsanlar tedavi için başvurmaya başladıklarında şimdi bu yayını "Tıbbi Sentetik Alüminyum Magnezyum Silikatın İn Vitro (Laboratuar) Anti-retroviral Etkileri" başlıklı olarak hazırladık, çünkü dört hafta boyunca tedavi edilenlerin viral sekiz haftaya kadar, 12 haftaya kadar daha fazla düşecek, daha çok azaltacaktır. Viral yükün 50'nin altına düşebileceğini görene kadar azalmaya devam etti.

Viral yükün 50'nin altına düşmesine neden olan herhangi bir ilaç, Yüksek Aktif Anti-retroviral Tıp olarak adlandırılır. Bu yüzden Anti-retroviral Tıp'a sahibiz, Oldukça Aktif Anti-retroviral Tıp ve şu ana kadar tüm dünyada, sözde Anti-Retroviral Tıp, en az üç ilaç kombinasyonu.

Onları birleştirdiklerinde, 50'nin altına düşürebilirler, ancak bu, başka bir kombinasyonla değil, 50'nin altında gerçekleşti. Bu nedenle, Tıbbi Sentetik Alüminyum-Magnezyum Silikat, Yüksek Anti-Retroviral Tıp yayınladık. Bu bize, bu ilacı kullanmaya devam edersek, sıfıra gelebilir diye söylemeye teşvik etti. Devam ettik. Şimdi klinik araştırmalar düzenledik.
Tedavideki spesifik veya özel durum mu var?
Bir doktor Abuja'dan bana on kişiyi organize edeceğini yazdı. Kabul ettik. Deneyler tasarladık. Yani üç erkek ve yedi kadından oluşan bu 10 hasta, onları ilaca koyduk. Birinci aydaki viral yükler yükselirken, normalde artan CD4 sayısı azaldı. Doktor panikledi. Panik yapmamasını söyledim çünkü tıbbın laboratuarda HIV üzerindeki etkisini laboratuarda test ettiğimizde, plazma örneklerinin viral titresi (Federal Tıp Merkezi Umuahia'dan toplanan örnekler) de dörtten 14'e yükseldi ancak tedavi tekrar edildiğinde, Yayınlanan şey 14'den 6.5'e düştü. İkinci ayda viral yükler düşmeye başladı, CD4 sayıları yükselmeye başladı.
Devam ettik ve sekiz ay içinde üç kişi iyileşti, HIV negatif test etti.

Böylece, dokuzuncu ayda yedi kişiden iki kadın iyileşti, HIV negatifti ve on üçüncü ayda hepsi HIV negatifti. Viral yük sıfıra geldi. Şimdi, sadece sıfır geldi, CD4 sayısı ortalama 400 arttı, ancak biz de tedaviyi bitirdiğinde, CD 4 sayısı 2, 707 idi. Bir insan normal CD4 sayısı, maksimum 1, 500 olmalıdır.

Hatta şaşırdım, küçük bir kız bana hatırlattı ve Lenfositler dediğimiz şeyi unuttuğunuzu söyleyinceye kadar kafam karıştı; bu da bir insanda viral enfeksiyon olduğunda vücut lenfositleri bir ordu gibi çoğaltarak yanıt verdiğini gösteriyor. Bir ülke işgal edildi, daha çok asker işe alıyorsun. Vücudun herhangi bir viral enfeksiyona karşı yapması gereken şey budur. Ancak HIV, özel bir viral enfeksiyon olur; Orduyu yıkıyor, artan oranda azaltmıyorlar. Dolayısıyla vücut lenfositleri çarpma kabiliyetini şimdi kurtardı, böylece lenfositler ortalama olarak 400'den 2'ye, 707'ye yükselecek ve HIV negatif test ettiler. Bu, başka bir BJMMR yayında yayınlandı.
Şu ana kadar icat edilen MSAMS Tıpınızla kaç kişi HIV / AIDS tedavisi gördü ve tedavi edildi?

Düzenli klinik araştırmaların yanı sıra 500'den fazla Nijeryalı ve yabancı tedavi görüyor. Bir Abuja merkezli çiftin viral yükleri 21 ve 20'ye düşürüldü. Bundan hareketle, önümüzdeki ayda veya aylarda ikisi HIV negatifleşecek.

MSAM'lerinizle tedavi almak maliyeti nedir?
Şimdiye kadar yapılan tüm tedaviler ücretsizdir. N5 milyondan fazla harcadım. Devam etmek için desteğe ihtiyacım var çünkü birçok kişi her gün geliyor. MSAMS'ın etkinliğini ispatlamak ve dünyanın iddia ettiğimiz şeyi kabul ettiğini göstermek için bu tıbba bir kitap yazmak için Ocak ayında Scientists Research Publishing Company'den bir mektup gönderildi. Bu kitabı yazdım ve onlara gönderdim Bu mektup, bana gönderdiği bir anlaşmadır, kitabın yazarı olduğumu ve yayınlayıp pazarlayacaklarını ve gelirlerin bir kısmını bana verdiklerini ve bunu imzaladığımızı bildirdi. Anlaşma.

MSAMS hangi diğer hastalıkları tedavi eder veya HIV / AIDS'in yanında diğer kullandığı nedir?
Bunu anti-retroviral bir ilaç olmaktan ayrı olarak ekleyeyim, MSAMS diğer ilaçları daha iyi çalışacak kapasiteye sahiptir. Bu nedenle, Antimikrobiyallerin İlaç Sentetik Alüminyum-Magnezyum Silikat ile Etkinliğini Geliştirme yayınlıyoruz. Bir başka deyişle, Nijerya'nın zaman kaybettiğini söylüyorum çünkü bizlere bol para verebilecek, petrol ile rekabet edebilecek bir şeye sahibiz, çünkü HIV, Tanrı'nın lütfuyla yakında yok olacaktır.

Fakat diğer ilaçlar daima orada kalır; Güçlendirilmesi gereken binlerce ve milyonlarca insan var. Bu ilacı klorokin tedavisi için kullandığımızda, sıtmaya neden olan plazmodium'u temizleyecektir. Ampisilin'de de kullandık ve hastaların çabucak iyileşmesine yol açtı. Anti-retroviral, evet, orada yapacak para var; Diğer uyuşturucuları güçlendirmek için onu kullanmada daha fazla para olacak.

Dolayısıyla MSAMS benzersizdir. HIV / AIDS tedavisini tedavi etmek veya iyileştirmek için kullanılan diğer ilaçlar veya aşılardan hangi açıdan farklıdır?
HIV / AIDS aşılarını düşünenler, HIV'i anlamamış olabilir, çünkü HIV için aşılar üretmenin mümkün olmadığını düşünmüyorum. Belki Veteriner hekimlere danışmak zorundaydılar - biz veteriner hekimlikte olanlar. Bununla birlikte, tavukları etkileyen HIV gibi işleyen bir hastalığımız var.

Veteriner hekimlerimiz aşılarımız olduğunu iddia ediyor, ancak bu aşılar bir aydan uzun süre koruyamıyor. Yaptığımız şey, tavukları 12 haftalıka kadar tekrar tekrar aşılamaktır. Üç ayın ötesinde hastalık, 100 yaşındaki bir kişiyi etkileyebilecek HIV'den farklı olarak tavukları tekrar etkilemiyor. HIV'in hayat boyu çalışabilecek aşılara ihtiyacı var. Ve HIV ile ilgili damgalamadan dolayı, bu doğru değildir; Her yıl aşılanacak bir adam görmek bile çalışmaz.

Birisinin hayat boyu HIV'e karşı koruyabilen bir aşı geliştirmesi imkansızdır çünkü neden aşı gönderiyorsunuz lenfositlere koruma sağlamak için sinyal vermektir ve bu HIV lenfositleri hedef almaktadır. Diğer virüsler diğer hücreleri hedef alır, böylece lemfositlerin artık özgürce korunması mümkündür, ancak bu hücreler lenfositleri hedef almaktadır, bence yaptıkları şey akademik egzersizdir. Birini bir ay, iki ay, hatta bir yıl boyunca koruyacak bir şey üretebilirler, ancak iyileşmeyi düşünüyor olmalıyız ve bence iyileştirmeyi bulduk.

HIV denilen bu virüs hakkında benzersiz veya garip olan şey nedir?
HIV'de, kutsal alanlardan bahsediyorlar, bu da bir koruma yeri anlamına geliyor. Küçük boyutlu virüslerden dolayı, fizyolojik bariyerler dediğimiz şeyleri geçebilir ve bazı muhafaza hücrelerine gidebilirler. Unutmayın ki ilaç olarak da adlandırdığımız şeylerin aynı zamanda toksinler de vardır. Tanrı, korunan bu hücreleri, bu toksinlerin oraya ulaşamayacakları şekilde yarattı. Ancak başka bir virüs ise, bu bağışıklık hücrelerini etkilemez, insanları doğru bir şekilde tedavi ettiğinizde bağışıklık artık oraya gidecek ve bu enfeksiyonları yok edecektir.

Fakat HIV dokunulmazlıktan düştüğü için, ilaç orada ulaşamadığı zaman orada hiçbir şey ulaşmaz; bu yüzden kutsal alanda güvenlik altındadırlar.

Fakat HIV'i tedavi etmek için HIV'den daha küçük bir yere ihtiyacınız var. En küçük HIV 110 nanometre ve olağanüstü küçük. Ancak kullandığımız bu ilaç (MSAMS) 0.96 nanometre, hatta bir nanometreye kadar değil. Yani daha küçük bir şeye ihtiyacınız var ve süper daha küçük bir şeye sahibiz. Gidip araştırma yaparsanız, silikatlar bağışıklık uyarıcıdır.

Küçük olmaktan, HIV'e girmekten başka, bağışıklığı da artırıyor ve bu yüzden insanların bağışıklıklarının 400 ila 2, 707 arasında olduğunu gördüğümüzü söylüyoruz. Dolayısıyla, vücudunda geçen 2 707 askeriniz var ise, nerede Saklanma yeri mü? HIV arıyorlar çünkü HIV arıyorlar. Herhangi bir yere gizlenemez çünkü elendikten sonra lenfosit toparlanır.

HIV / AIDS tedavisi ve tedavisinin bulunup bulunmadığına ve sizinle olan Tanrı'nın zarafeti sayesinde iyimser misiniz?
Tanrı'ya şan olsun.
İlaca, Inventor olarak, EZEIBE-MSAMS gibi bir ismi yansıtacak bir isim vermeyi neden düşünmediniz?
Ezeibe-Tıbbi sentetik alüminyum-magnezyum silikat buluştan biraz şanımı çektiğim anlamına gelir. Bütün ihtişam şimdiye kadar Tanrı'ya ait olacak. Buluş, sıkı çalışma ya da istihbarat ile değil, ilahi ihtimallerle gelmiştir. Beni teşvik etmeli olan insanlar bile artık ilmek deliklerini aramayı seçmişler, beni asmak için O / Tanrı hala beni görecektir. O'na güvenenlere teslim olma gücüne tanık olacağım.
Şimdi icatına ne olmalı?
Nijerya'nın bu ilacı küresel olarak patentlediğine dua ediyorum. Nijerya'da patent hakkı verildi; Bu ilacı Nijerya'da üretme hakkına sahibim. Ancak bu, Nijerya dışında uygulanamaz, hukuk beni Nijerya dışında koruyamaz ve bunu Nijerya dışında da sürdürme kapasitesine sahip değilim.

Bu nedenle, hükümeti devralmasını ve uluslar arası patentte bulunmasını ve böylece ulusal bir kaynak haline gelmesini ve MSAMS'yi üretmek için kullandığımız ülkemizde yerel olarak mevcut olmasını, hatta burada Abia durumunda bulunmasını istemeliyim. Yaptığımız şey, Nijerya'da elimizde olmayan Alüminyum Magnezyum Silikat'ı elde etmek için yerel olarak mevcut olan hammaddeleri Abia'da tebliğ ettik. Yani, bütün bunlar doğal kaynaklardır ve bu kaynaklar ülke için zenginlik yaratmak için kullanabiliriz ve elbette bir isim yaratırız.


çeviri için özür google translate kullandım inşallah hersey iyi olur


Hiv ve Aids

Ynt: sanırım yeni haber var
« Yanıtla #15 : Mart 05, 2017, 02:37:51 ÖS »

leomert33

 • Katılımcı Üye
 • *
 • İleti: 97
Ynt: sanırım yeni haber var
« Yanıtla #16 : Mart 05, 2017, 04:19:41 ÖS »
Pek bisi anlamadim tedaviyimi bulmuş lar..?

pozitif

 • Katılımcı Üye
 • *
 • İleti: 112
 • adanalıyık
Ynt: sanırım yeni haber var
« Yanıtla #17 : Mart 05, 2017, 04:53:30 ÖS »

Pek bisi anlamadim tedaviyimi bulmuş lar..?
kardeşim bulduğunu ve iyileştirdiğini iddia ediyor
kanada ya davet edilmiş
inşallah ilaçsız günlere kavuşuruz  :)

Hiv ve Aids

Ynt: sanırım yeni haber var
« Yanıtla #17 : Mart 05, 2017, 04:53:30 ÖS »

günlük

 • Katılımcı Üye
 • *
 • İleti: 84
Ynt: sanırım yeni haber var
« Yanıtla #18 : Mart 05, 2017, 05:27:32 ÖS »
İnşallah iyi olur...

günlük

 • Katılımcı Üye
 • *
 • İleti: 84
Ynt: sanırım yeni haber var
« Yanıtla #19 : Mart 05, 2017, 05:41:31 ÖS »
Kanada mı bulduğunu iddia ediyor.. Kardeşim

pozitif

 • Katılımcı Üye
 • *
 • İleti: 112
 • adanalıyık
Ynt: sanırım yeni haber var
« Yanıtla #20 : Mart 05, 2017, 07:08:59 ÖS »
Kanada mı bulduğunu iddia ediyor.. Kardeşim
hayır nijerya lı prof bu iddialar geçen yıldan beri sürüyor ve geçtiğimiz yıl uçak parası olmadığı için 1 aralık dünya aıds gününde konferansa katılmamıştı inşallah bu prof de şarlatan değildir
uzun süredir nijerya nın gündeminde hayırlısı inş ;)

samurai

 • Katılımcı Üye
 • *
 • İleti: 590
 • hasbinallah ve ni'mel vekil...
Ynt: sanırım yeni haber var
« Yanıtla #21 : Mart 05, 2017, 08:18:56 ÖS »
Bende internette biraz araştırma yaptım. Adam 2013 ten beri benim yöntemim hivi kesin tedavi ediyor diyo. Memleketinde ilacın patentini de almış.
 

Hiv virüsünün  büyüklüğü 110 nanometre diyor. Mevcut art ilaçlarıda 110 nm den büyük, o yüzden ilac organlarda ve kilcal damarlarda hiv virüsüne ulaşamıyor ve bu yüzden virüs sifirlanamiyormus.!
Doktorun iddiası. Ürettikleri magnezyum ve aluminyum silikatli ilacı 96 nanometre imiş ve hiv virüsüne vücudun heryerinde ulasabiliyormus.

isin tuhaf tarafı adamın tezini ne destekleyen var nede yalanlayan var. Ya adamın mevzusu gercekten işe yarıyordur, yada dümenden ibaret veya gerçekten doğru birşey ise de adamı bence para vs. ile sustururlar. Art ilaçları firmalar için çok saglam gelir kaynağı, haliyle o ilaçları ureten firmalarda arge için milyon dolarları harcıyorlar.

Matland

 • Ziyaretçi
Ynt: sanırım yeni haber var
« Yanıtla #22 : Mart 05, 2017, 08:34:59 ÖS »
Bende internette biraz araştırma yaptım. Adam 2013 ten beri benim yöntemim hivi kesin tedavi ediyor diyo. Memleketinde ilacın patentini de almış.
 

Hiv virüsünün  büyüklüğü 110 nanometre diyor. Mevcut art ilaçlarıda 110 nm den büyük, o yüzden ilac organlarda ve kilcal damarlarda hiv virüsüne ulaşamıyor ve bu yüzden virüs sifirlanamiyormus.!
Doktorun iddiası. Ürettikleri magnezyum ve aluminyum silikatli ilacı 96 nanometre imiş ve hiv virüsüne vücudun heryerinde ulasabiliyormus.

isin tuhaf tarafı adamın tezini ne destekleyen var nede yalanlayan var. Ya adamın mevzusu gercekten işe yarıyordur, yada dümenden ibaret veya gerçekten doğru birşey ise de adamı bence para vs. ile sustururlar. Art ilaçları firmalar için çok saglam gelir kaynağı, haliyle o ilaçları ureten firmalarda arge için milyon dolarları harcıyorlar.

ilk defa böyle bir yaklaşım. bence çok orijinal.

Mavera

 • Global Moderator
 • Katılımcı Üye
 • *****
 • İleti: 6653
Ynt: sanırım yeni haber var
« Yanıtla #23 : Mart 06, 2017, 07:13:01 ÖÖ »
Bende internette biraz araştırma yaptım. Adam 2013 ten beri benim yöntemim hivi kesin tedavi ediyor diyo. Memleketinde ilacın patentini de almış.
 

Hiv virüsünün  büyüklüğü 110 nanometre diyor. Mevcut art ilaçlarıda 110 nm den büyük, o yüzden ilac organlarda ve kilcal damarlarda hiv virüsüne ulaşamıyor ve bu yüzden virüs sifirlanamiyormus.!
Doktorun iddiası. Ürettikleri magnezyum ve aluminyum silikatli ilacı 96 nanometre imiş ve hiv virüsüne vücudun heryerinde ulasabiliyormus.

isin tuhaf tarafı adamın tezini ne destekleyen var nede yalanlayan var. Ya adamın mevzusu gercekten işe yarıyordur, yada dümenden ibaret veya gerçekten doğru birşey ise de adamı bence para vs. ile sustururlar. Art ilaçları firmalar için çok saglam gelir kaynağı, haliyle o ilaçları ureten firmalarda arge için milyon dolarları harcıyorlar.

Bana saçmalığın daniskası geldi. İlaçların etki mekanizmasını araştıran biri, etken madde ilaç moleküllerinin hiv'in kopyalamaya çalıştığı rna dna parçalarına veya enzimlerine bağlanarak işlemi durdurarak iptal ettirdiğini görecektir. Yani ilaçlar hivden büyük değil.

Mevcut art lerin işlevi bu, hivin çoğalmasını durdurmak. İlaçların kür sağlayamamasının sebebi hiv'in pasif halde hafıza hücrelerinin içinde uzun yıllar saklanabilnesi. 60 yıl kadar diyorlar yani ömür boyu asla bitmeyecek depoları var hivin. İlaç bırakıldığı anda tekrar meydanı boş bulup çoğalıyor.

Mevcut artler bu pasif halde (latent) bekleyen hiv e etki edemiyor. Bu rezervleri etkileyecek ilaçlar mekanizmalar araştırılıyor zaten.
« Son Düzenleme: Mart 06, 2017, 07:14:54 ÖÖ Gönderen: Mavera »
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

samurai

 • Katılımcı Üye
 • *
 • İleti: 590
 • hasbinallah ve ni'mel vekil...
Ynt: sanırım yeni haber var
« Yanıtla #24 : Mart 10, 2017, 11:49:40 ÖS »
@Mavera gerçi sende haklısın. Bu adamlar böyle birşeyi başarmış olsalar ellerinde şunu bunu kurtardık diye ispatı olurdu. Demek yokki adamcagız da yuruyemiyor bu konuda.. Biz yine beklemeye devam.  :)

 

Related Topics

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
6 Yanıt
1378 Gösterim
Son İleti Aralık 23, 2017, 01:34:21 ÖS
Gönderen: candleght
33 Yanıt
2664 Gösterim
Son İleti Kasım 04, 2018, 11:57:28 ÖS
Gönderen: Saramana
7 Yanıt
1127 Gösterim
Son İleti Mart 07, 2019, 11:03:11 ÖS
Gönderen: Arutha
3 Yanıt
1047 Gösterim
Son İleti Mart 23, 2019, 06:44:30 ÖS
Gönderen: Dreamtheater
5 Yanıt
667 Gösterim
Son İleti Nisan 02, 2019, 12:37:20 ÖS
Gönderen: Twt01